Kancelaria parafialna czynna:
w poniedziałki 10.00 – 11.00; 19.00 
w środy 10.00 – 11.00; 19.00 
w soboty 10.00 – 12.00

Msze święte w niedziele i święta:
Kaplica DPS – 7.00
Kościół parafialny – 8.30, 10.00, 12.00, 18.00
Sanktuarium MB Bolesnej na Górze Wszystkich Świętych – 14.00 (okres letni)

Msze święte w dni powszednie:
Kaplica DPS – 7.00
Kościół parafialny- 9.00, 18.00

NABOŻEŃSTWA:

wtorki, Św. Antoni

środy, MB Nieustającej Pomocy

czwartki, Św. Katarzyna

piątki, Miłosierdzie Boże

Zapowiedzi

Wkrótce w naszej parafii

Pielgrzymka do Włoch 2021 Termin: 11 – 17.10.2021 Poniedziałek      Wyjazd o godzinie 03:00 i bezpośredni przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch punkt pierwszy to Wenecja: Rejs statkiem do Placu Świętego Marka,…

Czytaj dalej

Aktualności

z życia naszej parafii

15 września we wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny Bolesnej patronki naszego sanktuarium zgromadziliśmy się w „kościółku” na Eucharystii, której przewodniczył pochodzący ze Słupca ks. Marceli Mrozek, w odpuście uczestniczył również ks. Norbert Żur, posługujący…

Czytaj dalej

Wakacje się skończyły, i dzieci wróciły do szkoły. Tradycyjnie na koniec wakacji i początek roku szkolnego spotkaliśmy się na pikniku rodzinnym. Radośnie spędzając czas w rodzinnej atmosferze W programie wydarzenia były…

Czytaj dalej

Serdecznie zachęcamy i prosimy o zagłosowanie w Budżecie Obywatelskim naszego miasta na zadanie nr – koncert Sygnał Miłosierdzia. Głosowanie nic nie kosztuje zajmuje dosłownie chwilkę a wiele dla nas znaczy…

Czytaj dalej

W niedzielę o godz. 13:00, Piesza Pielgrzymka Diecezji Świdnickiej weszła na wały Jasnogórskie. Na początku miała miejsce prezentacja służb i obsługi pielgrzymki, wśród których było wielu naszych parafian. Następnie była…

Czytaj dalej

Dotarliśmy już do miejscowości Cisie k. Blachowni. Jasna Góra już blisko. Dzisiaj apele wieczorne odbyły się w grupach. To także czas podziękowań i radości wyrażonej przez śpiew i zabawę. Jutro…

Czytaj dalej

W pierwszy piątek miesiąca w strugach deszczu wyszliśmy na kolejny etap z Laskowic do Łomnicy. Nie było łatwo, ale Bogu dzięki w południe zaświeciło słońce i szczęśliwie doszliśmy do celu.…

Czytaj dalej

Adoracja

Pierwszy czwartek miesiąca 17:00 – 17:45 – kościół parafialny

Pierwszy piątek miesiąca 7:30 – 15:00 – kaplica DPS

Pierwsza niedziela miesiąca 13:30 – 17:45 – kościół parafialny

Wspólnoty

działające przy naszej parafii