Nowa Ruda – Słupiec, 17 października 2021 roku

1. Dzisiaj (Niedziela) o godz. 15:00 w kościele parafialnym koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej różaniec ulicami miasta. Rozważać będziemy wszystkie tajemnice różańca świętego i ofiarować je w intencji naszej Ojczyzny i Parafii.
  2. W poniedziałek przypada święto św. Łukasza Ewangelisty.
  3. W środę wspomnienie św. Jana Kantego.
  4. W piątek liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.
  5. W piątek po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Rity z obrzędem poświęcenia róż.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 17:15 na nabożeństwo różańcowe oraz na Mszę św. wieczorną zapraszamy młodzież klas VI, VII, VIII oraz absolwentów Szkoły Podstawowej, w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania.
  7. Serdecznie zapraszamy do modlitwy różańcowej podczas nabożeństw: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 17:15 (dla dzieci, młodzieży i pracujących). Pamiętajmy, że modlitwa różańcowa jest wielką siłą, pomocą i ratunkiem.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  9. Pomódlmy się teraz za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za ś.p. Jerzego Juśkiw, Edmunda Tułe i Kazimierza Nowackiego, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz Parafii