OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

6 Niedziela Zwykła, 16 lutego 2020 roku

1. Witamy gości, którzy przebywają w naszej Parafii na feriach zimowych. Wczoraj z Zimowiska w Karpaczu wrócili cali i zdrowi nasi młodzi parafianie. Jeszcze raz wyrażam wdzięczność wychowawcom i uczestnikom.  

2. W środę o godz. 18:00 Msza św. z udziałem Bractwa św. Józefa, a po Mszy spotkanie formacyjne.

3. W piątek o godz. 9:00 Msza św. od wspólnoty Krwi Chrystusa.

4. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do św. Rity.

5. W związku z tym, że jest dużo chętnych na Pielgrzymkę do Włoch z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II w terminie 14 – 20 czerwca, proszę osoby zapisane o potwierdzenie  i dokonanie wpłaty w kwocie 400 zł do przyszłej niedzieli.   

6. Przypominam, że ks. Bartosz organizuje Pielgrzymkę do Warszawy w dniu 7 czerwca br. na beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego. Zapisy oraz informacje w zakrystii.

7. W ubiegłym tygodniu z powodu silnych wiatrów przewróciła się duża lipa na „kościółku”. Bugu dzięki nikomu nic się nie stało i nic nie zostało zniszczone. Bardzo serdecznie dziękuję panu Łukaszowi Pawłowskiemu, który zajmuje się zawodowo wycinką drzew, za uporządkowanie zwalonego drzewa. Dziękuję również panu Wojtkowi za pomoc.

8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

9. Pomódlmy się teraz za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za ś.p.: Urszulę Śmielewską, Kazimierę Sroczyńską i Grażynę Jurowicz, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen. 

ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz Parafii