Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, 22 listopada 2020 roku

1. Dzisiaj po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity.
  2. Jutro rozpoczynamy Triduum Odpustowe – czas modlitwy przez wstawiennictwo św. Katarzyny, patronki naszej Parafii. I tak:
  • w poniedziałek o godz. 18:00 – Msza św. w intencji dzieci i młodzieży
  • we wtorek o godz. 18:00 – Msza św. w intencji małżeństw i rodzin
  • w środę o godz. 18:00 – Suma odpustowa w intencji wszystkich Parafian
  1. W środę o godz. 15:00 modlitwa w intencji pokoju.
  2. W sobotę o godz. 19:00 uroczyste Nieszpory na rozpoczęcie Adwentu.
  3. W przyszłą I Niedzielę Adwentu rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe, które w tym roku poprowadzi nasz ks. Proboszcz. Tego dnia Msza o godz. 8:30 z róży pani Kozińskiej.
  4. Od przyszłego poniedziałku, czyli 30 listopada, wprowadzamy Mszę św. o godz. 7:00 w kościele parafialnym (w dni powszednie od poniedziałku do soboty). Kaplica DPS nadal jest zamknięta i nie wiemy, jak długo taki stan rzeczy potrwa, dlatego chcemy umożliwić wiernym udział we Mszy św. rannej o godz. 7:00.
  5. Dziękuję bardzo za każdą pomoc i wsparcie materialne naszej Parafii.
  6. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  7. Pomódlmy się teraz za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za ś.p. Irenę Łukowską, Marię Dudzik i Andrzeja Skowrońskiego, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz Parafii