18 Niedziela Zwykła, 2 sierpnia 2020 roku

1. W sezonie urlopowym witamy serdecznie gości w naszej parafii a wszystkim parafianom udającym się na urlopy i wakacje życzymy dobrego wypoczynku.
  2. W piątek ks. proboszcz z przedstawicielami diecezji wyruszył na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę. Pieszym pątnikom towarzyszymy w grupie duchowego uczestnictwa, dlatego codziennie po Mszy wieczornej będą modlitwy grupy duchowego uczestnictwa.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca, nabożeństwa jak co miesiąc. W piątek odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.
  4. Organizujemy pielgrzymkę autokarową do Częstochowy na zakończenie pielgrzymki, zapisy w zakrystii. Wyjazd w przyszłą niedzielę, Koszt wyjazdu 60 zł, więcej informacji podamy na spotkaniach pielgrzymkowych
  5. Bardzo dziękujmy za ofiary składane na potrzeby Parafii, zarówno przekazane osobiście w kancelarii i przelane na konto parafialne. Za tydzień „taca inwestycyjna”
  6. Wszystkim jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia.

ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz Parafii