25 Niedziela Zwykła, 20 września 2020 roku

1. Dzisiaj po raz trzeci w Słupcu wybrzmi „Sygnał Miłosierdzia”, który rozpocznie się o godz. 19:00 na parkingu przy basenie. Podczas koncertu wystąpi chór oraz orkiestra symfoniczna. Razem uwielbimy Jezusa i poprosimy o Jego Miłosierdzie dla nas i naszych rodzin oraz dla całej Parafii i miasta. Jest to wydarzenie religijne, podczas którego będziemy się modlić, ale również możemy dać świadectwo naszej wiary. Będziemy gościć pierwszy raz w naszej Parafii nowego Biskupa Świdnickiego Marka Mendyka. Będzie obecny również Biskup Adam Bałabuch. Serdecznie zapraszamy. Zapewniamy, że podczas koncertu będą przestrzegane zalecenia sanitarne. Proszę mieć maseczki.
  2. Planujemy już kolejną edycję Sygnału Miłosierdzia na przyszły rok. Zgłosiliśmy projekt do budżetu obywatelskiego. Apelujemy do osób, które popierają ten koncert, o oddanie głosu przez internet na zadanie nr 1. Szczegóły na naszej stronie parafialnej.
  3. W poniedziałek o godz. 16:30 w kościele próba dla kandydatów przed bierzmowaniem. Tego dnia mija ostateczny termin złożenia dokumentów. Złożenie dokumentów w kancelarii od 15:00 do 16:00.
  4. We wtorek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity.
  5. W środę o godz. 16:30 kolejna próba przed bierzmowaniem.
  6. W czwartek o godz. 16:00 spowiedź przed bierzmowaniem.
  7. W piątek o godz. 15:00 koronka pokoju.
  8. W piątek o godz. 16:00 spowiedź przed Pierwszą Komunią Świętą.
  9. W sobotę o godz. 17:00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania pod przewodnictwem Ks. Biskupa Adama Bałabucha. Tego dnia nie będzie Mszy o godz. 18:00.
  10. W przyszłą niedzielę o godz. 11:15 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.
  11. Wyrażam wdzięczność za złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii.
  12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  13. Pomódlmy się teraz za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za ś.p.: Wandę Borysiewicz, której pogrzeb odbył się w minionym tygodniu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz Parafii