2 Niedziela Wielkiego Postu – 28 lutego 2021 roku

1. Dzisiaj o godz. 17:00 nabożeństwo pasyjne Gorzkich Żali. Po każdej Mszy św. dobrowolna zbiórka do puszek na dzieło misji Ad Gentes.
  2. W pierwszą środę miesiąca po Mszy o godz. 9:00 i 18:00 nabożeństwo do przeczystego serca św. Józefa. Zapraszamy bractwo św. Józefa. W roku św. Józefa zachęcamy także nowych panów, żeby dołączyli do tej wspólnoty, której patronuje tak wielki święty.
  3. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16:30 Godzina Święta. Wieczorna Msza św. w intencjach zbiorowych przez wstawiennictwo św. Katarzyny, patronki naszej Parafii. Szczególnie módlmy się tego dnia za powołanych do służby w Kościele i o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, także z naszej Parafii.
  4. W pierwszy piątek miesiąca okazja do spowiedzi od 8:30 i 17:00. Droga Krzyżowa o godz. 9:00 i 17:00, a następnie kolejna katecheza o Eucharystii.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 8:30 i 17:30. W sobotę od godz. 10:00 odwiedzimy chorych w domach. Stąd Kancelaria Parafialna w pierwsze soboty miesiąca jest nieczynna.
  6. W przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po Mszy św. o godz. 12:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy dobrowolna zbiórka do puszek na obiady dla ubogich.
  7. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  8. Pomódlmy się teraz za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za ś.p.: Zbigniewa Mierzejewskiego i Zbigniewa Stadłowicz, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz Parafii