Kancelaria parafialna czynna:
w poniedziałki 10.00 – 11.00; 19.00 
w środy 10.00 – 11.00; 19.00 
w soboty 10.00 – 12.00

Msze święte w niedziele i święta:
Kaplica DPS – 7.00
Kościół parafialny – 8.30, 10.00, 12.00, 18.00
Sanktuarium MB Bolesnej na Górze Wszystkich Świętych – 14.00 (okres letni)

Msze święte w dni powszednie:
Kaplica DPS – 7.00
Kościół parafialny- 9.00, 18.00

NABOŻEŃSTWA:

wtorki, Św. Antoni

środy, MB Nieustającej Pomocy

czwartki, Św. Katarzyna

piątki, Miłosierdzie Boże

Zapowiedzi

Wkrótce w naszej parafii

Aktualności

z życia naszej parafii

W sobotę wieczorem rozpoczęliśmy nowy rok liturgiczny. I tradycyjnie rozpoczęliśmy rekolekcje które w tym roku poprowadzi Ks. Radosław Mielczarek. Adwent to czas oczekiwania na przyjście Pana, dlatego chcieliśmy w postawie…

Czytaj dalej

W dzień naszego odpustu parafialnego odwiedził nas Ks. Biskup Marek Mendyk. Spełniając swój kanoniczny obowiązek wizytacji każdej parafii. Biskup Marek spędził u nas cały dzień. O godzinie 12.00 odprawił Msze…

Czytaj dalej

W czasie Mszy Świętej o godz. 9:00 modliliśmy się w intencji naszej Ojczyzny. Po Eucharystii udaliśmy się by złożyć kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Niezłomnych przy naszym kościele i tablicy w…

Czytaj dalej

W naszej parafii odbyło się powakacyjne spotkanie członków Domowego Kościoła rejonu kłodzkiego Dzień wspólnoty rozpoczął się od modlitwy do Ducha Świętego i koronki do Miłosierdzia Bożego. Zebrani wysłuchali konferencji ks.…

Czytaj dalej

W Uroczystość Wszystkich Świętych zgromadziliśmy się w południe na uroczystej Eucharystii. We wspólnej modlitwie chcieliśmy proście o wstawiennictwo wszystkich Zbawionych w niebie, byśmy i my mogli, po naszej ziemskiej drodze,…

Czytaj dalej

We wtorek 26 października świętowaliśmy dzień urodzin Ks. Kamila, który dołączył do grona trzydziestolatków. Wieczorna Eucharystia była sprawowana w jego intencji. Była okazja by złożyć jubilatowi życzenia oraz na słowa…

Czytaj dalej

Adoracja

Pierwszy czwartek miesiąca 17:00 – 17:45 – kościół parafialny

Pierwszy piątek miesiąca 7:30 – 15:00 – kaplica DPS

Pierwsza niedziela miesiąca 13:30 – 17:45 – kościół parafialny

Wspólnoty

działające przy naszej parafii