Nowa Ruda – Słupiec, 2 października 2022 roku

1. Dzisiaj o godz. 17:15 Nabożeństwo Różańcowe, a o godz. 19:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu – Wieczór Uwielbienia.
  2. W dni powszednie Nabożeństwa Różańcowe codziennie w kaplicy po Mszy św. o godz. 8:00 dla starszych i niepracujących oraz o godz. 17:15, na które szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież. Różaniec w kościele tylko w soboty i niedziele o godz. 17:15.
  3. W poniedziałek po Mszy wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą w intencji osób uzależnionych i zniewolonych.
  4. We wtorek wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.
  5. W środę  wspomnienie św. Faustyny. Po Mszy o 8:00 z róży pani Marzec i po Mszy wieczornej, dodatkowe Nabożeństwo do św. Józefa z okazji Pierwszej Środy Miesiąca.
  6. W Pierwszy Czwartek Miesiąca od 16:15 Godzina Święta.
  7. W Pierwszy Piątek Miesiąca od godz. 17:00 okazja do spowiedzi. Po Mszy św. ok. godz. 18:45 przy kościele rozpocznie się Droga Krzyżowa do naszego Sanktuarium.
  8. W sobotę o godz. 15:00 w Bardzie Msza św. w ramach Epilogu Pieszej Pielgrzymki Świdnickiej na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy pielgrzymów i służby. Zapisy w zakrystii.
  9. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 8:30 z róży pani Chmielewskiej i pani Kozińskiej.
  10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 poświęcenie różańców dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii Świętej.
  11. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna. Wyrażam wdzięczność za modlitwę i wsparcie finansowe podejmowanych remontów. Chcę też poinformować, że w środę nasza Parafia otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 3,000,00 zł od Nadleśnictwa Jugów. Kwota ta została przeznaczona na materiały do nowej instalacji elektrycznej prezbiterium. Koszt tych materiałów wynosi 3,973,09 zł. Zostały też już położone nowe tynki wapienne.
  12. Jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.
  13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej ś.p.: Danutę Nowak, Tadeusza Urbańskiego, Zbigniewa Wojciechowskiego i Marię Pudełko. Polećmy tych zmarłych Bożemu Miłosierdziu oraz wszystkich zmarłych w czyśćcu cierpiących: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz Parafii