Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1109360
  • a.jpg1ajpg.png
  • b.jpg.1bjpg.b.jpg
  • b.jpg.2jpgb.jpg
  • b.jpg1.jpg
  • baner.jpg
  • bbbb.jpg
  • biui.jpg
  • bjpg.bjpg.png
  • na_strone.jpg
  • rokducha.jpg

Mszą św. dziękczynno-błagalną o godz 9:00 na Wiedeńskim Kahlembergu wieńczymy nasze pielgrzymowanie. Jedziemy przez Czechy - gdzie czeka na nas pożegnalny obiad ufundowanym przez Prezesa biura "Juventur" Pana Andrzeja Świdzińskiego, współorganizującego nasze pielgrzymowanie. Wracamy do codziennych obowiązków, ubogaceni "tym co widziały nasze oczy i słyszały nasze uszy" oraz tym co doświadczały nasze dusze i serca.
Dziękujemy na pierwszym miejscy Panu Bogu za łaskę pielgrzymowania, dobrą pogodę, doświadczenie wspólnoty. Naszym przewodnikom duchowym ks. Marcinowi i ks. Michałowi, siostrom: Katarzynie i Aldonie za ducha modlitwy i świadectwo życia. Pani przewodnik, za przekazane nam obszerne informacje o odwiedzanych miejscach. Kierowcom za profesjonalną i bezpieczną jazdę. Prezesowi biura za cichą obecność i pomoc. Wszystkim nam pielgrzymom, bez których ta pielgrzymka by się nie odbyła, za dobrą wolę i wyrozumiałość w pielgrzymim trudzie niech dobry Bóg wynagrodzi.
Opiekunowie duchowi: księża i siostry zakonne.

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.