Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1262297
  • a.1.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Po smacznym śniadaniu grupa pielgrzymów pod przewodnictwem księdza Marcina wyruszyła do Zakopanego. Pierwsze kroki skierowaliśmy na Krupówki do Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, gdzie jeden z opiekunów tegoż Sanktuarium, ksiądz Pallotyn Tomasz przybliżył nam historię objawień Fatimskich oraz opowiedział jak i kiedy została zbudowana Świątynia. W Sanktuarium została odprawiona Msza Święta, którą poprowadził ksiądz Marcin. Homilia nawiązywała do tego, że każdy zasługuje na przyjęcie przez drugiego człowieka, ponieważ Jezus powiedział;” Zaprawdę, zaprawdę powiadam wam: Kto przyjmuje tego, którego Ja poślę, Mnie przyjmuje. A kto Mnie przyjmuje, przyjmuje Tego, który Mnie posłał”. Po skończonym nabożeństwie wszyscy udaliśmy się na spacer dróżkami różańcowymi,  które doprowadziły nas do ołtarza polowego, gdzie w 1997 roku przewodniczył Mszy Świętej nasz wielki papież Jan Paweł II. Następnie grupa udała się na spacer po zakopiańskich Krupówkach, a w godzinach popołudniowych wyruszyliśmy do Bukowiny Tatrzańskiej na baseny termalne, których wody działają leczniczo. Wieczorem po wspólnej modlitwie i obiadokolacji zintegrowaliśmy się na pogodnym wieczorku, gdzie przy dobrej muzyce spędziliśmy razem czas. Była to także doskonała okazja do złożenia życzeń solenizantom i jubilatom pani Marii i Markowi. Dzień zakończyliśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi,  jutro czeka  nas zdobycie Kasprowego Wierchu. Barbara i Małgorzata

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.