Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1251104
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Intencje

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO – 09.06.2019

7.00 + Maria LEWICKA – 9 gregorianka

8.30 + + członkowie z róży p. Kowalczuka od 2004 roku: Roman GĘBAROWSKI, Michał WĘGLARZ, Adam PIERZCHNICA, Józef LENARCZYK, Edward KALITA, Ryszard STUDZIŃSKI, Stanisław LEŚNIAK, Władysław KUCZAIK, Stanisław MELER, Jan KUBIŚ

10.00 + Stanisława WITOWSKA

11.15 + Lesław HNATÓW – 6 rocznica śmierci, + + z rodziny: Bronisława, Tadeusz, + Roman HNATÓW

12.30 Dziękczynno – błagalna w intencji Kazimierza Adamskiego z okazji 70 urodzin

14.00 + Barbara LEBDA – 1 rocznica śmierci

18.00 + + Marianna, Antoni PAPIERZ, Stanisława, Antoni, Józef TRZASKALSCY

PONIEDZIAŁEK – 10.06.2019 – święto NMP Matki Kościoła

7.00 + Jan DUDAJEK – 1 rocznica śmierci

9.00 + Maria LEWICKA – 10 Msza gregoriańska

18.00 1) + + Halina, Jan, Zbigniew CZECHOWICZ, + Jerzy SŁAWKO

          2) + Irena STELMACH

WTOREK – 11.06.2019 – wspomnienie św. Barnaby Apostoła

7.00 + Daniela PIEKIELNA – intencja z ofiar od uczestników pogrzebu

9.00 + Maria LEWICKA – 11 Msza gregoriańska

18.00 1) + Mąż Alfons SZAUL – 31 rocznica śmierci, + Mariusz SZAUL

          2) + Maria ROZLACH – intencja z ofiar od uczestników pogrzebu

ŚRODA – 12.06.2019 – wspomnienie bł. Władysława Błądzińskiego

7.00 1) + + Zofia, Krystyna, Zygmunt, Jerzy SZYMIK, + + z rodziny

        2) O szczęśliwą operację i łaskę zdrowia dla Norberta Sekuła

9.00 + Maria LEWICKA – 12 Msza gregoriańska

18.00 1) Dziękczynna za okres formacji wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym

          2) + + Rodzice: Stanisława i Władysław SIDORKIEWICZ

CZWARTEK – 13.06.2019 – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00 + Józefa MROCZKOWSKA – intencja z ofiar od uczestników pogrzebu

9.00 + Maria LEWICKA – 13 Msza gregoriańska

18.00 Intencje zbiorowe – Nabożeństwo Fatimskie

PIĄTEK – 14.06.2019 – wspomnienie bł. Michała Kozala

7.00 + Eugeniusz KUŹNIACKI – 2 rocznica śmierci, + Albin KUŹNIACKI – 3 r. śmierci

9.00 + Maria LEWICKA – 14 Msza gregoriańska

18.00 1) + Zbigniew BARSZCZEWSKI – 5 rocznica śmierci

          2) + Oskar RUŚĆ – 1 rocznica śmierci

SOBOTA – 15.06.2019

7.00 + Stanisława, + Józef MIKOŁAJCZYK, + + z rodziny

9.00 + Maria LEWICKA – 15 gregorianka

18.00 1) + Bartłomiej WAŚKO – 1 rocznica śmierci, + + z rodziny WAŚKO

          2) + + Maria, Michał SUŁKOWSCY, + Ignacy ZWOLENIK

NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY – 16.06.2019

7.00 + + Jadwiga, Franciszek, Danuta ORGANEK, + Wanda BORUSZKO, + Aniela MATUSZ, + + Melania, Zygmunt DANIELEWSCY, + + z rodzin: ORGANEK i MATUSZ

8.30 + + Anna, Jan, Zygmunt, Jacek RYNKIEWICZ

10.00 + Antoni WALEROWSKI (imieninowa), + O. Janusz WALEROWSKI

11.15 + Antoni PRZYSIECKI (imieninowa), + + z rodziny

12.30 + Krzysztof SZEWCZYK, + Bartłomiej WAŚKO, + Oskar RUŚĆ – 1 rocznica śmierci

14.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Małgorzaty i Grzegorza JANIA z okazji 20 r. ślubu

18.00 + Maria LEWICKA – 16 gregorianka

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.