Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
762009
  • aaglosuj.png
  • chmielowski.jpg
  • fatima.jpg

PONIEDZIAŁEK 30.10.2017 r.
07:00 +Stanisław Nowak int. od siroty Marii z mężem
09:00 + Stanisław(m) Młynarczyk int. z ofiar od uczestników pogrzebu
17:00 +Seweryn(m) Pudełko z racji ur. za życia 

WTOREK 31.10.2017 r.
07:00 +Stanisław Nowak int. z ofiar od uczestników pogrzebu
09:00 O potrzebne łaski dla Stanisławy(k) Janowskiej
17:00 +Rodzice +Maria(k) +Klemens(m) Biel +Janina(k) +Aleksander(m) Mazurek +Rodzeństwo +Zm. z Rodziny

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH ŚRODA 01.11.2017r.
07:00 +Honorata Burdzińska int. z ofiar od uczestników pogrzebu
08:00 +Michał +Maria +Henryk +Olga Sitnikiewicz +Stefania +Jan +Danuta Biegan +Franciszek Obrąpalski +Mieczysław Świec +Bożena +Mieczysław Wróbel
09:00 Za zm. +Solińskich +Myślickich +Szpaków +Babiaków +Januszów +Bolanowskich
10:00 +Mirosław Wziętek
11:15 +Marian, +Lucyna, +Józef Kręcichwost,+Anna, +Marian Brodka
12:30 +Marianna Stańko 1 greg.
14:00  1)+Bogusław Ligorowski i zm. z +Rodziny z obu stron +Ligorowskich +Sułków
            2)+Za wszystkich zm. polecanych w wypominkach
            3)Za parafian

18:00 +Marian, +Lucyna, +Józef Kręcichwost,+Anna, +Marian Brodka

WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH CZWARTEK 02.11.2017 r.
07:00 +Jan Jaśkiewicz int. z ofiar od uczestników pogrzebu
08:00 +Marian, +Lucyna, +Józef Kręcichwost,+Anna, +Marian Brodka
09:00 +Za zm. z Rodziny +Kuczaik +Kuczaj +Lupa +Mysza +Zarzyckich +Warzecha +Bernad +Rusnak
10:00 Wspólnota Nieustającego Różańca: +za zm. członków ze Wspólnoty Nieustającego Różańca +Grażynę Widłak +Mariannę Brzezińską +Teresę Barańską +Mariannę Bielawską +Barbarę Waśko +Jadwigę Wojtuń +Helenę Bosak +Zdzisławę Chłopek +Krystynę Wołowiec +Annę Sierko +Lucynę Suszyńską +Romana Chuchro +Janinę Jania
11:15 +Za duszę w czyśćcu cierpiące
12:15   Z Róży p. Kozińskiej. +Za zm. z Róży i ich Rodzin i za dusze w czyśćcu cierpiące
18:00 1)+Wanda, Jan Tarsa, ++zm. z Rodziny +Tarsa +Smołkowicz
            2)+Marianna Stańko 2 greg.

PIĄTEK 03.11.2017 r.
07:00 +Marzena Kokoszka int. od kuzyna Wojtka Pachołek z Rodziną z Mszany Dolnej
09:00 +Za zmarłych z Rodziny +Michałowicz +Izdebskich +Przysieckich +Bagińskich
17:00   1)+Zdzisław(m) Poprawa 5 rocz. śm.
             2)+Marianna Stańko 3 greg.

Św. Karol Boromeusz SOBOTA 04.11.2017 r.
07:00 + Marianna Stańko 4 greg.
09:00 +Tadeusz Kornacki 25 rocz. śm. zm. z Rodziny +Kornackich +Świerczyńskich
17:00 Zm. z Rodziny +Wołowiec +Bujak

31. NIEDZIELA ZWYKŁA 05.11.2017 r.
07:00 + Marianna Stańko 5 greg
08:00 80 rocz. ur. Krystyny Walerowskiej na podziękowanie Panu Bogu za otrzymane łaski z prośbą o dalsze zdrowie i potrzebne łaski
09:00 Rodzice +Agnieszka +Maksymilian Aniszewscy +Maria +Stanisław(m) Pacura
10:00 Z Róży Pani Kiśluk za zm. członkinie z Róży +Stefania Elkszyn +Helena Caryk +Helena Gawlik +Maria Pucik +Czesława(k) Korlaga +Alicja Dreczko +Maria Zaryczna +Anna Caryk +Izabela Rokicka
11:15   +Andrzej Szylak 4 rocz. śm Zm. +Rodziców +Rodzeństwo z Rodziny Szylak
12:30 O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, Dary Ducha Świętego i inne potrzebne łaski dla Stanisława(m) z racji urodzin
18:00 +Józefa(k) +Antoni Gawlik zm. z Rodziny +Gawlik +Zoryj +Tręmbińskich

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.