• 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg

Dzisiaj zapraszamy o godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz o godz. 19.00 na Koncert Wielkanocny w wykonaniu naszego chóru parafialnego i diakoni muzycznej.

Również dzisiaj po każdej Mszy dobrowolna zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Diecezji Świdnickiej.

W poniedziałek i we wtorek o godz. 9.00 Msza św. od wspólnoty Krwi Chrystusa.

W poniedziałek o godz. 23.30 spod Intermarche wyjazd na pielgrzymkę do Ziemi Świętej.

We wtorek przypada uroczystość św. Wojciecha, patrona Polski.

W środę modlitwą i ofiarami możemy wesprzeć dzieło Misji w Kościele.

Od środy zapraszamy na Nabożeństwa Majowe codziennie po Mszy o godz. 9.00 oraz o godz. 17.30. Natomiast w każdą niedzielę maja nabożeństwa o godz. 17.30.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca:

- w czwartek:

od 16.30 – Godzina Święta i okazja do spowiedzi

- w piątek:

od 7.00 do 15.00 Adoracja w kaplicy,

od 10.00 – odwiedziny chorych,

od 17.00 – spowiedź,

W piątek przypada również uroczystość NMP Królowej Polski. Msza św. o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny. W tym dniu dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 na Górce.

W piątek nie będzie Drogi Krzyżowej na Górkę.

- w sobotę:

Po Mszy i nabożeństwie o godz. 9.00 oraz o godz. 17.00 różaniec wynagradzający.

W przyszłą niedzielę Msza o godz. 8.30 z róży pani Kiśluk, a po Mszy zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu również zbiórka do puszek na obiady dla dzieci z rodzin potrzebujących.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz