Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1217903
  • a.0.0.0.0.0.0.0.png
  • a.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

Dzisiaj o godz. 14.00 w naszym Sanktuarium Msza św. z okazji liturgicznego wspomnienia Matki Bożej Bolesnej, patronki kościółka. Będziemy również przeżywać jubileusz 25 – lecia kapłaństwa ks. Józefa Siemasza. Po Mszy zaplanowana jest agapa i czas wspomnień.

We wtorek w liturgii przypada święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski oraz młodzieży.

Z wtorku na środę o godz. 02.00 spod Intermarche wyjazd pielgrzymów naszej Parafii wraz z ks. Marcinem do Warszawy w ramach obchodów 100 – lecia Niepodległości.

W środę będziemy obchodzić wspomnienie bł. Gerharda Hirschfeldera, męczennika, który posługiwał na ziemi Kłodzkiej.

W piątek o godz. 14.00 w MOK-u inauguracja nowego roku działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

W sobotę w Wambierzycach odbędzie się Festiwal Młodych. Z naszej Parafii wybiera się ok. 100 uczniów w pieszej pielgrzymce wraz z katechetami, wychowawcami i rodzicami. Wyjście spod Szkoły przy ul. Szkolnej o godz. 9.00. Można jeszcze się zapisać.

W sobotę po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity.

Ogłaszamy nabór do Liturgicznej Służby Ołtarza, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Eucharystycznego Ruchu Młodych. Te wspólnoty dziecięce i młodzieżowe mają na celu wychowywać w duchu chrześcijańskim oraz służyć Bogu, Kościołowi, naszej Parafii oraz innym ludziom. Szczegółowe informacje u księży.

Do końca września prosimy wpłacić pierwszą wpłatę na ferie zimowe. Szczegóły u ks. Marcina.

Bóg zapłać za złożone ofiary na potrzeby inwestycyjne naszej Parafii.

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

Na koniec pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za ś.p. Elżbietę Kuczaj, której pogrzeb odbył się w minionym tygodniu - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

ks. Krzysztof IWANISZYN

Proboszcz

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.