Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1217896
  • a.0.0.0.0.0.0.0.png
  • a.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

Witamy serdecznie gości, którzy w naszej Parafii przebywają na wakacjach i urlopach. Życzymy miłego pobytu w naszym mieście i w naszej parafii. Drogim parafianom wyjeżdżającym oraz pozostającym w Słupcu, jak również pracującym w tym czasie, życzymy obfitości łask Bożych. Pamiętajmy podczas wakacji o modlitwie i udziale w niedzielnej Eucharystii. Komu czas pozwala, zapraszamy również na Mszę św. w dni powszednie.

Dzisiaj po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Rity.

W środę o godz. 15.00 w Domu Parafialnym modlitwa w intencji pokoju na świecie.

W sobotę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych w miesiącu lipcu w ciągu ostatnich 10 lat.

W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12.30 poświęcenie pojazdów z modlitwą w intencji kierowców i podróżujących. Poświęcenie pojazdów również po Mszy o godz. 14.00 przy naszym Sanktuarium na Górze Wszystkich Świętych. Przy tej okazji będzie można złożyć dobrowolną ofiarę do puszek z przeznaczeniem na zakup pojazdów dla misjonarzy.

Trwają jeszcze zapisy na 15 Pieszą Pielgrzymkę Świdnicką na Jasną Górę, w dniach od 31 lipca do 9 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii. Można również zapisać się do grupy duchowego uczestnictwa oraz na pielgrzymkę autokarową, która pojedzie do Częstochowy w dniu 9 sierpnia na zakończenie pieszej pielgrzymki.

Wpłaty na pielgrzymkę do Warszawy, która odbędzie się w dniach 19 – 22 września, będzie można przynosić do ks. Marcina od 2 do 19 sierpnia.

Ks. Jacek organizuje 25 sierpnia pielgrzymkę na Górę św. Anny i Kamienia Śląskiego. Koszt 100 zł i wpłaty do 17 sierpnia.

W zakrystii są do odebrania płyty DVD z nagraniem Koncertu Uwielbienia – Sygnał Miłosierdzia, który odbył się w uroczystość Bożego Ciała.

Na koniec pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za zmarłych, których pogrzeby odbyły się w tym tygodniu: za ś.p. Bronisławę Piotrowską, Zenona Rola i Andrzeja Waligórę - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn - Proboszcz

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.