Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1217917
  • a.0.0.0.0.0.0.0.png
  • a.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

Witamy serdecznie gości, którzy w naszej Parafii przebywają na wakacjach i urlopach. Życzymy miłego pobytu. Naszym parafianom wyjeżdżającym oraz pozostającym w Słupcu, jak również pracującym w tym czasie, życzymy Bożego błogosławieństwa. Pamiętajmy podczas wakacji o modlitwie i udziale w niedzielnej Eucharystii. Komu czas pozwala, zapraszamy również na Mszę św. w dni powszednie.

W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w Parafii Ścinawka Średnia odpust ku czci patronki św. Marii Magdaleny.

Natomiast za tydzień o godz. 16.00 na Górze św. Anny w Nowej Rudzie również suma odpustowa, na którą serdecznie zaprasza ks. Dziekan Jerzy Kos.

Również w przyszłą niedzielę w naszej Parafii po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo do św. Rity.

Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w 15 Pieszej Pielgrzymce Świdnickiej na Jasną Górę, w dniach od 31 lipca do 9 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii. Można również zapisać się do grupy duchowego uczestnictwa oraz na pielgrzymkę autokarową, która pojedzie do Częstochowy w dniu 9 sierpnia na zakończenie pieszej pielgrzymki.

Klub sportowy Piast Nowa Ruda ogłasza nabór dla chłopców i dziewcząt do gry w piłkę nożną. Rozpoczęcie 1 sierpnia na obiektach sportowych CTS. W sierpniu będą również organizowane obozy dochodzeniowe z wyżywieniem.

W sklepiku są do nabycia płyty DVD z nagraniem Koncertu Uwielbienia – Sygnał Miłosierdzia, który odbył się w uroczystość Bożego Ciała. Cena płyty 35 zł. Przypominam, że sklepik jest czynny w dni powszednie.

Bardzo dziękuję ks. Marcinowi oraz wychowawcom – wolontariuszom za zorganizowanie Wakacji z Bogiem we Władysławie dla dzieci i młodzieży. Dziękuję pani Annie Bator, rodzicom za pomoc i wsparcie oraz Urzędowi Miasta Nowa Ruda za dofinansowanie.

Na koniec pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za zmarłą Marię Mika, której pogrzeb odbył się w tym tygodniu - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Serdecznie dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz za każdą życzliwość. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Niech Bóg błogosławi naszej Parafii i naszemu miastu.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.