Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1217851
  • a.0.0.0.0.0.0.0.png
  • a.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

Witamy serdecznie gości, którzy w naszej Parafii przebywają na wakacjach i urlopach. Życzymy miłego pobytu. Naszym parafianom wyjeżdżającym i pozostającym w Słupcu również życzymy błogosławionego czasu. Pamiętajmy podczas wakacji o modlitwie i udziale w niedzielnej Eucharystii.

W poniedziałek o godz. 9.00 Msza za śp. panią Zielińską od wspólnoty Nieustającego Różańca.

We wtorek o godz. 9.00 Msza za zmarłych z Róży pani Drążek.

W piątek o godz. 18.00 Msza św. w intencjach zbiorowych oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją.

W sobotę po Mszy o godz. 9.00 Nabożeństwo do Matki Bożej Słupieckiej oraz różaniec w intencji prześladowanych chrześcijan.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 12.30 zostanie udzielony sakrament chrztu św. oraz będziemy się modlić za parafian, którzy w lipcu obchodzą rocznicę swojego chrztu.

Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w 15 Pieszej Pielgrzymce Świdnickiej na Jasną Górę, w dniach od 31 lipca do 9 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje w zakrystii. Można również zapisać się do grupy duchowego uczestnictwa oraz na pielgrzymkę autokarową, która pojedzie do Częstochowy w dniu 9 sierpnia na zakończenie pieszej pielgrzymki.

W sklepiku są już do nabycia płyty DVD z nagraniem Koncertu Uwielbienia – Sygnał Miłosierdzia, który odbył się w uroczystość Bożego Ciała. Cena płyty 35 zł. Przypominam, że sklepik jest czynny w dni powszednie

Na koniec pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za zmarłych, których pogrzeby odbyły się w tym tygodniu - za ś.p. Danutę Bednarek, Jerzego Hadyniak i Krystynę Wnuk - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.