• a.jpg
  • c1.jpg
  • dzien_papieski_2018.jpg
  • rok.jpg

Witamy serdecznie gości, którzy w naszej Parafii przebywają na wakacjach i urlopach. Życzymy miłego pobytu. Naszym parafianom wyjeżdżającym i pozostającym w Słupcu również życzymy błogosławionego czasu. Pamiętajmy podczas wakacji o modlitwie i udziale w niedzielnej Eucharystii.

Dzisiaj po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu według znanego grafiku. Zachęcamy parafian i gości do chwili modlitwy.

We wtorek o godz. 8.00 spod Intermarche dzieci i młodzież wraz z ks. Marcinem i wychowawcami wyjeżdżają na Wakacje z Bogiem do Władysławowa. Życzymy dobrego wypoczynku i miłych wrażeń.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca:

- w czwartek od 17.00 Godzina Święta z okazją do spowiedzi,

- w piątek:

- od godz. 7.30 do 15.00 w kaplicy Adoracja Najświętszego Sakramentu,

- od godz. 10.00 odwiedziny chorych w domach,

- od godz. 17.00 okazja do spowiedzi,

- o godz. 19.00 przy kościele rozpoczęcie Drogi Krzyżowej na Górkę do Sanktuarium,

w sobotę po Mszy o godz. 9.00 oraz o godz. 17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.W przyszłą niedzielę wypada druga niedziela miesiąca, a więc taca będzie przeznaczona na cele inwestycyjne Parafii.

Trwają zapisy na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy, która odbędzie się w przyszłą niedzielę. Wyjazd spod Intermarche o godz. 4.00 rano.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz