Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1217941
  • a.0.0.0.0.0.0.0.png
  • a.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

Rozpoczęły się wakacje i z tej okazji wszystkim parafianom i gościom życzymy udanych, pięknych i bezpiecznych wakacji oraz urlopów. Pamiętajmy jednak w tym czasie o codziennej modlitwie i uczestnictwie w niedzielnej Eucharystii.

Dzisiaj serdecznie zapraszamy na Parafiadę – czyli Festyn Parafialny. Rozpoczęcie o godz. 12.00 na Górze Wszystkich Świętych. Centralnym punktem będzie Msza św. dziękczynno – błagalna przy ołtarzu polowym o godz. 14.00. Będziemy się modlić w intencji dzieci i młodzieży oraz nauczycieli, rodziców oraz wszystkich parafian, prosząc o Boże błogosławieństwo podczas wakacji oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii. Po Mszy będzie możliwość spędzenia radosnego i pełnego atrakcji czasu. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej Parafii. Bardzo dziękuję ks. Marcinowi oraz wszystkim osobom za pomoc w organizacji Festynu. Dziękuję również sponsorom i darczyńcom. Podczas festynu wszystkich darczyńców i sponsorów wyczytamy. 

Również dzisiaj o godz. 17.30 w kościele nabożeństwo do Serca Pana Jezusa

W poniedziałek o godz. 5.00 spod Intermarche wyjeżdżamy na pielgrzymkę do Medjugorie. W związku z tym ks. Proboszcza przez tydzień nie będzie w Parafii.

W poniedziałek o godz. 15.00 w Domu Parafialnym modlitwa w intencji pokoju na świecie.

W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych w miesiącu czerwcu w ciągu ostatnich 10 lat.

W przyszłą niedzielę wypada pierwsza niedziela lipca. Msza o godz. 8.30 z roży p. Aniszewskiego, a po Mszy zmiana tajemnic Żywego Różańca. Natomiast po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Podczas wakacji nie będzie zbiórek do puszek na obiady dla dzieci, ponieważ kuchnia będzie nieczynna przez dwa miesiące.

Trwają zapisy na Pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy, która odbędzie się w dniu 8 lipca.

Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz za wszelką życzliwość i każdą formę pomocy.

Na koniec pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za zmarłych, których pogrzeby odbyły się w tym tygodniu - za ś.p. Bartłomieja Waśko, Oskara Ruść, Krzysztofa Szewczyka i Teresę Maciejewską - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn - Proboszcz

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.