• b.jpg.jpgb.jpg
  • bb.pdf.pdf.b.jpg
  • c.jpg.jpg.jpg
  • rokduch.j.b.jpg

Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.

Również dzisiaj w parafii św. Mikołaja w Nowej Rudzie o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji rodzin, a po Mszy odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny.

W dni powszednie od poniedziałku do soboty nabożeństwa do Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 9.00 oraz po Mszy o godz. 18.00.

W poniedziałek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla komitetu organizacyjnego Parafiadę.

W czwartek o godz. 19.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla osób zainteresowanych Akcją Katolicką. Spotkanie poprowadzi ks. dr Sławomir Augustynowicz, Asystent Kościelny Akcji Katolickiej w naszej Diecezji.

W środę o godz. 18.00 Msza św. w intencjach zbiorowych oraz Nabożeństwo Fatimskie z procesją.

W piątek o godz. 19.00 w kaplicy modlitwa Słowem Bożym i Adoracja.

W sobotę o 2.00 w nocy spod Intermarche ks. Marcin wraz z parafianami wyjeżdżają na pielgrzymkę do Wiednia. W tym dniu ks. Marcin będzie obchodził swoje urodziny. Już dzisiaj składamy dostojnemu jubilatowi serdeczne życzenia. Z tej okazji w sobotę o godz. 18.00 będzie Msza w intencji ks. Marcina.

W sobotę o godz. 9.00 Msza św. od wspólnoty Nieustającego Różańca.

W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 12.30 zostanie udzielony Sakrament Chrztu św. oraz będziemy się modlić za przeżywających w czerwcu rocznicę swojego Chrztu.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na Parafiadę – czyli Festyn Parafialny, który odbędzie się w niedzielę 24 czerwca. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej Parafii.

Bardzo dziękuję za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz za wszelką życzliwość i każdą formę pomocy.

Na koniec pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za zmarłych, których pogrzeby odbyły się w tym tygodniu - za ś.p. Olgę Kulińską i Tadeusza Bronisława Reinkis - Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn
Proboszcz