Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1271366
  • c1.jpg
  • c3.jpg
  • c4.jpg
  • c5.jpg
  • c6.jpg

 We wtorek rozpocznie się miesiąc maj, szczególnie poświęcony Najświętszej Maryi Pannie. W związku z tym serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy o godz. 9.00 oraz o godz. 17.30. Dodatkowe „majówki” w soboty na Górce o godz. 16.30.

W czwartek w liturgii przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msza św. w kościele o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny oraz o godz. 18.00. Natomiast w kaplicy o godz. 7.00 z róży pani Kozińskiej i na Górce o godz. 14.00. Ten dzień jest również pierwszym czwartkiem miesiąca, stąd od godz. 16.30 Godzina Święta.

W pierwszy piątek miesiąca:

- od godz. 7.30 do 15.00 w kaplicy Adoracja Najświętszego Sakramentu,

- od godz. 10.00 odwiedziny chorych w domach,

- od godz. 17.00 okazja do spowiedzi,

- o godz. 19.00 Seminarium Odnowy Wiary, a w związku z tym wyjątkowo nie będzie w maju Drogi Krzyżowej na Górkę.

W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy o godz. 9.00 oraz o godz. 17.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Ponieważ Msze wieczorne w soboty są już z liturgii niedzielnej, dlatego Litania do Matki Bożej w pierwsze soboty miesiąca będzie odmawiana tuż po różańcu przed Mszą wieczorną. Rano jak zwykle.

W Przyszłą pierwszą niedzielę miesiąca:

- Msza o godz. 8.30 z róży pani Kiśluk, a po Mszy zmiana tajemnic Żywego Różańca,

- po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu,

- po każdej Mszy dobrowolna zbiórka do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin.

Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej Parafii oraz za wszelką życzliwość i pomoc. Życzymy wam kochani parafianie i goście dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.