• a.baner.jpg
  • baner.jpg.jpg
  • bbbb.jpg
  • bjpg.1jpgb.jpg

Dzisiaj po każdej Mszy zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Diecezji Świdnickiej.

Po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

Jutro o godz. 3.00 nad ranem wyjeżdżamy spod Intermarche na pielgrzymkę do Włoch.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie dla osób, które zapisały się na pielgrzymkę do Zakopanego.

W środę w naszej Parafii przypada całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpocznie się po Mszy o godz. 9.00 i zakończy przed Mszą wieczorną. Dokładny grafik dyżurów znajduje się w gablocie.

W środę po Mszy o godz. 18.00 drugie spotkanie w ramach rekolekcji Seminarium Odnowy Wiary. Na to spotkanie zapraszamy również dorosłych, którzy wcześniej nie przystąpili do sakramentu bierzmowania, a teraz pragną to uczynić.

Do środy do godz. 11.00 można przynosić do Domu Parafialnego zużyty sprzęt elektroniczny. Jest to akcja w ramach pomocy Kościołowi w potrzebie. W ten sposób pomożemy w zakupie nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce.

W piątek Msza św. w intencjach zbiorowych, w których będziemy się modlić przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej, a po Mszy różaniec.

W sobotę po Mszy o godz. 9.00 modlitwa przez wstawiennictwo Matki Bożej Słupieckiej.

Również w sobotę różaniec za prześladowanych chrześcijan.

W przyszłą niedzielę Msza o godz. 8.30 z róży pani Sadowskiej. Natomiast na Sumie Msza chrzcielna oraz modlitwa w intencji osób, które w kwietniu przyjęły sakrament chrztu św.

Zachęcamy do pomocy misyjnej, a dokładnie chodzi o zbiórkę przyborów szkolnych dla dzieci na misjach. Można je składać do pudełka w kościele. Szczegóły na stronie internetowej Parafii.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz