Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1233447
  • 0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.jpg
  • 0.0.0.0.0.0.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

 Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo pasyjne Gorzkich Żali.

W poniedziałek po Mszy wieczornej spotkanie Bractwa św. Józefa.

W czwartek o godz. 15.00 w Domu Parafialnym spotkanie wspólnoty Nieustającego Różańca.

Natomiast w czwartek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity z obrzędem błogosławieństwa róż.

Również w czwartek o godz. 18.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Na spotkanie proszę przynieść książeczki.

W piątek zapraszamy na Drogę Krzyżową: rano o godz. 9.00 dla starszych oraz o godz. 16.30 dla dzieci, młodzieży i pracujących.

W sobotę podczas Mszy wieczornej będziemy się modlić za zmarłych w miesiącu lutym w ciągu ostatnich 10 lat.  

W przyszłą niedzielę po każdej Mszy zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom Ad gentes.

Na stoliku są wyłożone książeczki pt. „Adoracyjna Miejska Droga Krzyżowa”. Można je zabrać do domu. Książeczka ta jest adresowana do mieszkańców naszej Diecezji i zakłada nawiedzenie przez wiernych kościołów stacyjnych, aby tam rozważyć jedną ze stacji Drogi Krzyżowej. Wśród kościołów stacyjnych jest również nasz kościół parafialny z XII stacją. Pielgrzymi mogą nawiedzać poszczególne kościoły, gdzie potwierdzeniem tej obecności będzie przybicie pieczątki w książeczce. Szczegóły w gazecie „W akcji” i na stronie internetowej „Wakcji 24.pl”.

Są jeszcze miejsca na pielgrzymkę do Włoch. Szczegóły na stronie internetowej Parafii. Na tej stronie są wszystkie dokładne zapowiedzi, ogłoszenia i relacje. Zachęcamy do odwiedzin strony oraz do czytania prasy katolickiej.

Wminionym tygodniu odbyły się pogrzeby ś.p.: Anny Woźniak, Władysławy Sałowin i Kazimiery Szylak. Tych zmarłych oraz wszystkich zmarłych parafian polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków Amen. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

 

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.