• b.jpg.jpgb.jpg
  • c1.jpg
  • rok.jpg
  • rokduch.j.b.jpg
  1. Dzisiaj rano grupa dzieci i młodzieży z ks. Marcinem i opiekunami wyjechała na Obóz Zimowy w Bieszczadach. Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.
  2. Nieszpory niedzielne dzisiaj o godz. 17.30.
  3. W związku z Kolędą od poniedziałku do soboty nie będzie Mszy o godz. 17.00.
  4. W poniedziałek po Mszy o godz. 9.00 Nabożeństwo do św. Rity z obrzędem błogosławieństwa róż.
  5. W czwartek o godz. 15.00 w Domu parafialnym „koronka pokoju”, czyli modlitwa w intencji pokoju na świecie. Serdecznie zachęcamy do modlitwy w tej ważnej intencji.
  6. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. zbiorowa w intencji zmarłych w styczniu w ciągu ostatnich 10 lat.
  7. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 10.00 wystąpią z kolędami słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Natomiast po Mszy o godz. 11.15 odbędą się „Jasełka” w wykonaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Słupcu. Serdecznie zapraszamy.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup i wspólnot naszej Parafii. Prosimy o pomoc w przygotowaniu tego spotkania, a przede wszystkim zapraszamy do wspólnego przedłużenia świętowania Narodzenia Pańskiego.
  9. Również w przyszłą niedzielę ofiary z tacy będą przeznaczone na Katedrę świdnicką.
  10. Nasza Parafia organizuje w 2018 roku pielgrzymki: w kwietniu do Włoch i w czerwcu do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca. Bliższe informację u ks. Proboszcza.
  11. Zapraszamy do odwiedzin naszej parafialnej strony internetowej, gdzie można zobaczyć wszystkie informacje i relacje.
  12. Można już nabyć płyty DVD z nagraniem Orszaku Trzech Króli. W tym roku nagranie wzbogacone jest kamerą z drona. Cena 25 zł.

P L A N   K O L Ę D Y

W związku z feriami i obozem zimowym ks. Marcin nie będzie chodził po kolędzie na oś. XXX - lecia od poniedziałku do piątku. Wznowienie kolędy na oś. XXX - lecia dopiero w sobotę.

- poniedziałek, 22 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 17 oraz ul. Akacjowa 22, 24

- wtorek, 23 stycznia:

od godz. 10.00 - kolęda w Domu Pomocy Społecznej

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 18 oraz ul. Akacjowa 2,4,6,6A,8

- środa, 24 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 19 oraz ul. Akacjowa 10,12,14

- czwartek, 25 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 20 oraz ul. Akacjowa 16,18

- piątek, 26 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 22 oraz ul. Kombatantów 1,2,3

- sobota, 27 stycznia:

Od godz. 10.00 – W. Polskiego 23 oraz XXX – lecia 12,15,15A oraz ul. Kombatantów 4 i Topolowa 1,2

W minionym tygodniu odbył się pogrzeb ś.p. Władysława Skibińskiego. Zmarłego Władysława oraz wszystkich zmarłych parafian, zmarłe babcie i zmarłych dziadków, polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków Amen. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia. Kochanym babciom i dziadkom oraz wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia.