• azmartwychwstanie_1.jpg
  • komunia2.jpg
  • parafiada_2018BANER.jpg
  • sw_st_kostka2.jpg
  1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca stycznia, a więc z tej okazji:

- dobrowolna zbiórka do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin,

- po Mszy o godz. 11.15 rozesłanie Kolędników Misyjnych,

- po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu według stałego planu,

- o godz. 17.30 Nieszpory niedzielne.

1. W związku z Kolędą od poniedziałku do soboty nie będzie Mszy o godz. 17.00.
  1. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej, a po Mszy różaniec.
  1. W przyszłą niedzielę Msza o godz. 9.00 z róży pana Aniszewskiego.
  1. Również w przyszłą niedzielę po Mszy wieczornej w kościele odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu naszego chóru parafialnego i diakonii muzycznej. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy.
  1. W dniach od 21 do 26 stycznia odbędzie się Obóz Zimowy dla dzieci i młodzieży w Bieszczadach.
  1. Nasza Parafia organizuję w 2018 roku pielgrzymki: w kwietniu do Włoch i w czerwcu do Medjugorie. Bliższe informację u ks. Proboszcza.
  1. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję ks. Marcinowi oraz wszystkim organizatorom i uczestnikom z parafii i gościom za przygotowanie i udział w Orszaku Trzech Króli.
  1. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: ś.p. Stanisławy Flig, Stanisława Sikora i Zdzisława Węglarz. Tych zmarłych oraz wszystkich zmarłych parafian polećmy Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków Amen. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

P L A N   K O L Ę D Y

- poniedziałek, 8 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 1: kl. 5, 6, 7, ul. Kwiatkowskiego 4 – 22, oraz ul. Prusa i Rycerska

- wtorek, 9 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 2, ul. Kwiatkowskiego od 26 do końca oraz ul. Harcerska i Bema

- środa, 10 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 3, u. Spacerowa (numery nieparzyste), ul. Broniewskiego

- czwartek, 11 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 4: klatki 1, 2, 3, 4, ul. Spacerowa (numery parzyste), oraz ul. Akacjowa 1, 3, 5

- piątek, 12 stycznia:

Od godz. 14.00 – W. Polskiego 4: kl. 5, 6, 7 oraz XXX – lecia 1, 2, 3 i ul. Akacjowa 7, 9

- sobota, 13 stycznia: