Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083680
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

1.Nabożeństwa różańcowe odprawiamy do wtorku. Już dzisiaj serdecznie dziękujemy dzieciom, młodzieży i dorosłym za obecność i wspólną modlitwę.
2.We wtorek o godz. 19.00 w Domu parafialnym próba choru. Zapraszamy nowe osoby do śpiewu na chwałę Pana Boga i piękna liturgii.
3.W związku ze zbliżającą się uroczystością Wszystkich Świętych gorąco zachęcamy do skorzystania za sakramentu pokuty i do komunii św. ofiarowanej za zmarłych. Spowiadamy podczas każdej Mszy św. oraz dodatkowo w poniedziałek i wtorek od godz. 16.00.
4.Przypominamy, że wierni którzy w dniach od 1 do 8 listopada pobożnie nawiedzą cmentarz lub kościół i pomodlą się za zmarłych oraz odmówią Wierzę w Boga, Ojcze nasz oraz dowolną modlitwę w intencjach Ojca Świętego, mogą uzyskać odpust zupełny  i ofiarować go za dusze w czyśćcu cierpiące.
5.W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą odprawiane:o godz. 7.00 w kaplicy, a w kościele: o godz. 8.00, 9.00, 10.00, 11.15, 12.30, 18.00.  Będzie również dodatkowa Msza św. o godz. 14.00 w intencji zmarłych parafian oraz wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach. Po Mszy odbędzie się procesja na nasze cmentarze, połączona z modlitwą różańcową i wypominkową. Natomiast po procesji będzie możliwość poświęcenia nowych pomników.
6.W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. będą odprawiane: o godz. 7.00 – w kaplicy, a w kościele o godz. 8.00, 9.00, 10.00 – od wspólnoty Nieustającego Różańca, 11.15, 12.30 – z róży pani Kozińskiej oraz wieczorem będzie tylko jedna Msza św. o godz. 18.00. Dzień 2 listopada to również pierwszy czwartek miesiąca, stąd od godz. 17.00 Godzina Święta. Taca z Mszy wieczornej będzie przeznaczona na WSD Diecezji Świdnickiej.
7.W pierwszy piątek miesiąca:
- w kaplicy Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do 15.00,
- odwiedziny chorych od godz. 10.00,
- okazja do spowiedzi od godz. 16.00,
- w piątek o godz. 18.00 przy kościele rozpoczęcie Drogi Krzyżowej na Górkę.
8.W pierwszą sobotę miesiąca będziemy wynagradzać Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy i zniewagi. Po Mszy o godz. 9.00 i o godz. 16.30 różaniec wynagradzający.
9.W przyszłą pierwszą niedzielę listopada po Mszy o godz. 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca, a po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po każdej Mszy będzie można złożyć ofiarę do puszek na obiady dla dzieci z ubogich rodzin.
10.Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Modlitwa wypominkowa za zmarłych będzie w listopadzie w dni powszednie codziennie po każdej Mszy św., oraz w niedzielę o godz. 17.30.
11.Informujemy, że również w listopadzie w każdą niedzielę o godz. 14.00 będzie Msza św. w naszym Sanktuarium na Górze Wszystkich Świętych.
12.Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
13.Wszystkie ogłoszenia, zapowiedzi i relacje z tego, co wydarzyło się w naszej parafii znajdują się na parafialnej stronie internetowej.
14.Wszystkim parafianom i gościom na czas, który jest przed nami – czas modlitwy, refleksji i zadumy, życzymy wielu łask. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.