Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083688
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

1. Z okazji Tygodnia Misyjnego dzisiejsza zbiórka będzie przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
2. Również dzisiaj po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity, z obrzędem błogosławieństwa róż.  
3. W poniedziałek o godz. 17.00 w WSD w Świdnicy odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „Drogami Wiary i Rozumu”, na które zaproszony został ks. dr Grzegorz Szumera. Spotkanie poświęcone będzie odpowiedzi na pytanie „Czy można udowodnić istnienie Boga?”.
4. W środę o godz. 15.00 w kaplicy Dobrego Pasterza „Różaniec Medjugorski” w intencji pokoju na świecie. 
5. W czwartek o godz. 17.00 Msza św. z róży pani Kiśluk za zmarłą Izabelę Rokicką.
6. W piątek w Głuszycy odbędzie się czuwanie modlitewne przed wyjazdem na europejskie spotkanie młodych w duchu Taize, które odbędzie się na przełomie roku w Bazylei,  w Szwajcarii. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Jackiem. 
7. W sobotę o godz. 9.00 Msza św. od wspólnoty Radia Maryja.
8. Natomiast w sobotę o godz. 17.00 Msza św. za zmarłych w miesiącu październiku z ostatnich 10 lat. Podczas tej Mszy św. będzie również intencja za zmarłego Henryka Bednarczyka z racji pogrzebu, który odbył się niedawno w Nowej Rudzie.
9. W przyszłą niedzielę na zakończenie tygodnia misyjnego, będziemy gościć w naszej parafii osoby z Salwatoriańskiego Ośrodka Misyjnego. 
10. Zapraszamy na różaniec: rano po Mszy o godz. 9.00 i po południu o godz. 16.30, na który szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież oraz pracujących. Natomiast w niedziele różaniec o godz. 17.30.
11. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypisywanie kartek, najlepiej drukowanymi literami.
12. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
13. Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy w Rodzinie w Kłodzku zwraca się z prośbą o pomoc w tworzeniu rodzin zastępczych dla dzieci z terenu powiatu kłodzkiego. Bliższe informacje w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kłodzku.

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.