761988
  • aaglosuj.png
  • chmielowski.jpg
  • fatima.jpg

1. Witamy serdecznie gości, którzy przybyli do naszej parafii na wakacje i urlopy.
  2. Dzisiaj porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Msza św. w Sanktuarium o godz. 14.00, a Nieszpory niedzielne o godz. 17.30. Natomiast o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencjach zbiorowych w ramach Nabożeństwa Fatimskiego. Po Mszy św. będzie różaniec i procesja wokół kościoła.
  3. Dzisiaj w całej Diecezji zbiórka ofiar na WSD Diecezji Świdnickiej. W związku z tym dzisiejsza taca będzie przeznaczona na ten cel.
  4. W poniedziałek w liturgii przypada wspomnienie św. Maksymiliana. W tym dniu również modlitwą różańcową i ofiarami możemy wesprzeć prześladowanych chrześcijan za wiarę.
  5. W poniedziałek o godz. 19.00 katecheza dla rodziców i rodziców chrzestnych bezpośrednio przygotowująca do sakramentu chrztu świętego
  6. We wtorek uroczystość Wniebowzięcia NMP, często nazywana świętem Matki Bożej Zielnej. W tym dniu porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Ponadto będzie również obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

- Msza św. o godz. 8.00 z róży p. Kozińskiej.

- Msza św. o godz. 9.00 w intencji Ojczyzny.

- Msza św. o godz. 11.15 z róży p. Chmielewskiej

- W całej Diecezji taca z tego dnia będzie przeznaczona jako wsparcie dla budujących się nowych kościołów.

- W Wambierzycach o godz. 11.00  uroczysta suma odpustowa pod przewodnictwem Ks. Biskupa Adam Bałabucha. Po sumie na placu koronacyjnym odbędzie się apel poległych z udziałem Wojskowej Asysty Honorowej.

1. W czwartek liturgiczne wspomnienie św. Jacka.
  2. W przyszłą niedzielę podczas sumy o godz. 12.30 będziemy się modlić za przeżywających rocznicę Sakramentu Chrztu św., który przyjęli w miesiącu sierpniu.
  3. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę do Gietrzwałdu na Mazury prosimy o uregulowanie całości należności za pielgrzymkę do 20 sierpnia u ks. Marcina.
  4. Zapraszamy do odwiedzin naszej parafialnej strony internetowej: parafiaslupiec.pl. Zapraszamy również do sklepiku parafialnego, w którym można nabyć wartościowe książki, kalendarze parafialne na rok 2018 oraz dewocjonalia.
  5. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
  6. Serdecznie dziękujemy pielgrzymom Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę za poświęcenie i modlitwę połączoną z ofiarą. Dziękujemy również pielgrzymom duchowym za wsparcie modlitewne i przyjazd do Częstochowy.