Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083634
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg


1.Witamy serdecznie gości, którzy przybyli do naszej parafii i naszego miasta na wakacji i urlopy.
2.Dzisiaj porządek Mszy św. tak jak w każdą niedzielę. Podczas Sumy będziemy się modlić za przeżywających rocznicę sakramentu Chrztu św. Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej na Górze Wszystkich Świętych o godz. 14.00. Nieszpory niedzielne  o godz. 17.30.
3.We wtorek o godz. 9.00 Msza św. z Róży p. Kiśluk za ś. p.  Annę Caryk.
4.W czwartek przypada liturgiczne wspomnienie bł. Czesława.
5.W sobotę natomiast w liturgii będziemy obchodzili wspomnienie św. Marii Magdaleny. Z tej okazji w Ścinawce Średniej o godz. 11.00 zostanie odprawiona Suma odpustowa.
6.Również w sobotę po Mszy wieczornej będziemy się modlić przed wstawiennictwo św. Rity wraz z obrzędem błogosławieństwa róż.Serdecznie zapraszamy.
7.W przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 12.30 pobłogosławimy pojazdy i będziemy się modlić za kierowców i podróżujących z okazji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa. Błogosławieństwo pojazdów będzie również po Mszy o godz. 14.00 na Górze Wszystkich Świętych przy naszym Sanktuarium. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę do puszek w ramach inicjatywy Miwa Polska – jeden grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr. Ofiary będą przeznaczone na zakup pojazdów dla misjonarzy.
8.Bardzo serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w Pieszej Pielgrzymce Diecezji Świdnickiej na Jasną Górę w dniach od 31 lipca do 9 sierpnia. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii. Można również zapisać się do Grupy Duchowego Uczestnictwa. Dotyczy to osób, które nie mogą iść pieszo, ale pragną wspierać pielgrzymów modlitwą. Zapisy również w zakrystii. Natomiast 9 sierpnia nasza parafia organizuję pielgrzymkę autokarową do Częstochowy, aby dołączyć do pieszych pielgrzymów i wspólnie zakończyć Pieszą Pielgrzymkę. Koszt 50 zł i zapisy w zakrystii.   
9.Zapraszamy do odwiedzin naszej parafialnej strony internetowej: www.parafiaslupiec.pl oraz do odwiedzin sklepiku parafialnego, w którym można nabyć wartościowe książki, kalendarze parafialne na rok 2018 oraz dewocjonalia.
10.Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Dzisiaj do nabycia jest: Niedziela, Gość Niedzielny, Przewodnik Katolicki, Jasna Góra, Ola i Jaś, Głos Ojca Pio, Posłaniec Serca Jezusowego.
11.Bardzo dziękujemy ks. Marcinowi za przygotowanie i przeprowadzenie Wakacji z Bogiem w Zębie k. Zakopanego dla dzieci i młodzieży z naszej Parafii. Dziękujemy również wszystkim wychowawcom i rodzicom za wszelką pomoc. Serdecznie dziękujemy panu Burmistrzowi i Urzędowi Miasta w Nowej Rudzie oraz wszystkim dobrodziejom za wsparcie finansowe.
12.Jako duszpasterze Parafii życzymy parafianom i gościom błogosławionej niedzieli i całego tygodnia. Życzymy udanych oraz szczęśliwych wakacji i urlopów. Tym, którzy będą pracować i zostają w domu również życzymy wielu łask. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. 
 

 

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.