Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1185916
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

Ogłoszenia

W poniedziałek o godz. 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Słupieckiej odbędzie się „Spotkanie o Smogu”, a dokładnie czym jest, jak przeciwdziałać, jakie są programy i dotacje. Spotkanie organizuje Szkoła Podstawowa nr 7.

We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie formacyjne dla Bractwa św. Józefa.

W piątek po Mszy wieczornej nabożeństwo do św. Rity.

W sobotę o godz. 18.00 Msza św. zbiorowa za zmarłych w lutym w ciągu ostatnich 10 lat.

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

KOMUNIKAT BISKUPA ŚWIDNICKIEGO:

Drodzy Diecezjanie dzielę się w Wami informacją jaką otrzymałem od Caritas Diecezji Świdnickiej, która koordynuje prace związane z powstaniem i uruchomieniem Domu Samotnej Matki w Pieszycach. Przypomnę, że na ten cel, przed miesiącem, w niedzielę 13 stycznia br. została przeprowadzona w całej diecezji zbiórka do puszek. Zebraliśmy kwotę: 123020 zł. Dziękuję wszystkim osobom, które włączyły się poprzez swoją ofiarę w dzieło powstawania w naszej Diecezji Domu Samotnej Matki. Wyrażam staropolskie Bóg zapłać za wasze modlitwy i ofiary pieniężne, bez których realizacja tego zadania byłaby niemożliwa. Dziękuję za zaangażowanie Księżom Proboszczom a przede wszystkim za zrozumienie i pomoc wszystkim darczyńcom. Zapewniam o modlitwie w intencji wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców. Polecam wszystkich opiece Bożej Matki, Maryi. Z całego serca błogosławię

Ignacy Dec

Biskup Świdnicki 

Na koniec pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za zmarłych, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu, za ś.p.: Kazimierza Stankiewicza, Józefę Stramską, Rajmunda Młynarczyka, Piotra Stokłosę, Danutę Pelis, i Bogdana Rarak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Amen.

Ks. Krzysztof Iwaniszyn

Proboszcz

 

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.