• a.jpg.a.png
  • adwent.jpg
  • b.jpg.b.jpg

Ogłoszenia

Zapraszamy dzieci i dorosłych na Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W piątek zakończenie Rorat. Prosimy przynieść plansze z obrazkami, ponieważ będą nagrody. Natomiast w kaplicy DPS Roraty codziennie o 7.00.

W poniedziałek rozstrzygnięcie konkursu na Bożonarodzeniowy lampion.

W czwartek od godz. 10.30 odwiedzimy chorych w domach przed świętami. Do środy zapisy w zakrystii.

W piątek w naszej Parafii spowiedź przedświąteczna z udziałem księży z dekanatu: od godz. 8.00 do 9.00 i od 17.00 do 18.30.

Natomiast w piątek o godz. 10.30 spowiedź przedświąteczna chorych w DPS.

W sobotę od 10.00 do 12.00 w Domu Parafialnym prosimy odebrać paczki z prezentami w ramach Adwentowego Drzewka Dobroci. Prosimy, aby dzieci przychodziły z dorosłymi. Przy tej okazji bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły przygotować „Aniołki” i tym, które podarowały prezenty.

W sobotę otrzymamy w kościele Betlejemskie Światło Pokoju. Będzie można je odpalić w kościele i zanieść do domu. Niech to światło zachęca nas przede wszystkim do modlitwy o pokój na całym świecie i do codziennej postawy życia w miłości i jedności z Bogiem i ludźmi.

W przyszłą niedzielę dzieci z ERM oraz ministranci przeprowadzą mały kiermasz świąteczny.

Trwa konkurs na najładniejsze drzewko Bożonarodzeniowe. Do 3 stycznia można zrobić zdjęcie choinki w domu i wysłać na adres e-mail, który jest podany na stronie internetowej Parafii. Rozstrzygnięcie konkursu podczas Orszaku Trzech Króli.

Dziękujemy za pomoc duszpasterską ks. Julianowi Nastałkowi, wykładowcy WSD Diecezji Świdnickiej.

Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia.

Na koniec pomódlmy się za zmarłych z naszych rodzin i z naszej Parafii, a szczególnie za ś.p. Barbarę Pająk, Danutę Gilginas, Lucynę Krzyżanowską, Genowefę Niedziela, Mariusza Poźniak i Zofię Sendor, których pogrzeby odbyły się w minionym tygodniu: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen

ks. Krzysztof Iwaniszyn – proboszcz