Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1303412
  • g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

Dzisiejszy dzień rozpoczęliśmy od śniadania oraz zapoznania się z planem naszych działań. Pani Beata przygotowała dla nas wspaniałe warsztaty o zdrowym stylu życia i odpowiednim żywieniu– zgodnie z programem profilaktycznym. Rozmawialiśmy o prawidłowej diecie. Dwie przedstawicielki dzieci miały za zadanie uporządkować prawidłową piramidę żywienia. Mottem naszych warsztatów było zdanie "W zdrowym ciele, zdrowy duch." Pod koniec warsztatów przygotowaliśmy "CHŁAPOWSKI OBIAD", na którym zjedliśmy zdrowe hot-dogi, hamburgery i tosty. Na 13:00 poszliśmy na Mszę Świętą do pobliskiego kościoła. W dniu dzisiejszym urodziny obchodziły dwie osoby, Olek i Nicoll, zaśpiewaliśmy "Życzymy, życzymy..." i podarowaliśmy drobny upominek . "A" – jest kolejną literą naszego hasła kolonijnego dlatego ks. Kamil podczas kazania opowiedział nam jak ważna jest AKCEPTACJA w życiu człowieka oraz podążanie śladami Jezusa. Otrzymaliśmy również wiadomość od bł. Laury Vicuni - słowa Jana Pawła II - "Brońmy się przed pozorami miłości, nie miłujmy słowem i językiem, ale czynem i prawdą". O godzinie 14:00 rozpoczęliśmy plażowanie. Dzisiejszą, specjalną atrakcją byłu limbo oraz festiwal kolorów. Po obiadokolacji poszliśmy na zawody w piłce nożnej oraz na plac zabaw. Po 22:00 zapadła cisza nocna. Olivia

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.