Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1303422
  • g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

Dzisiejszy dzień według planów miał być bardzo aktywny, dlatego krótko po przebudzeniu poszliśmy na śniadanie. O godzinie 9:00 przygotowani na późniejsze plażowanie udaliśmy się do kościoła znajdującego się nieopodal ośrodka na Mszę Świętą. Dziś towarzyszyła nam litera "Z", która dla nas kojarzy się np. ze ZJEDNOCZENIEM. Podczas kazania ks. Marcin Zawada udowodnił nam jak ważne w życiu każdego z nas jest odpowiednie środowisko, ponieważ to właśnie ono wpływa bardzo mocno na to jak postępujemy. Dzisiejszym tzw. SMS-em od bł. Laury był cytat Jana Pawła II, "Miejcie odwagę żyć dla Miłości, Bóg jest miłością." Po Mszy Świętej pojechaliśmy do pobliskiego Władysławowa, gdzie zostaliśmy podzieleni na grupy. Część osób wypłynęła na pełne morze spędzając mile godzinę. Reszta osób udała się na spacer po centrum Władysławowa. Miłą niespodzianką były dla nas odwiedziny zaprzyjaźnionego ks. Marcin Banaczyk, jeżdżącego z nami na ferie i wakacje. Pogoda była wspaniała, dlatego przez kolejne godziny oddawaliśmy się relaksowi na plaży. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie; pływaliśmy, opalaliśmy się, czytaliśmy książki oraz graliśmy w siatkę, którą wyjątkowo lubimy. Plażowanie trzeba było przerwać, ponieważ czekał na nas obiad, dlatego udaliśmy się do ośrodka. Wieczorem odwiedzili nas aktorzy teatru krakowskiego, którzy przygotowali dla nas przedstawienie, stworzone na podstawie fragmentów dzieł Aleksandra Fredry np. "Zemsty" czy "Damy i Huzary". Nie mogło oczywiście zbraknąć wycieczki na plażę i na zachód słońca.W wakacyjnej atmosferze, pośród wydm mogliśmy swobodnie porozmawiać o tolerancji, poszanowaniu innych osób czy wielokulturowości – zgodnie z planem profilaktycznym. Ponieważ byliśmy zmęczeni krótko po 22:00 zapadła cisza nocna. Olivia

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.