Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1251069
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Pobudka o  5.30 to dla wielu tajemnicza godzina! Wyruszamy na baseny na Węgrzech przekraczając kolejno granicę ze Słowacją potem Węgrami.  Krajobraz zimowy z bajecznie ośnieżonymi drzewami  po kilku godzinach naszej podróży zmienia się w iście wiosenny w Tokaju. Węgierskie miasto uśpione,  wyciszone po sezonie turystycznym przemawia do nas głośno jedynie swoją historią dzięki wspaniałym zabytkom i naszemu przewodnikowi z Biura Podróży „Bieszczader”. Tokaj to niewielkie miasteczko znane na całym świecie z popularnego rodzaju wina – Tokaj Aszu. Po zwiedzaniu przyszedł czas na Aquapark niedaleko Tokaju a tam zabawy w wodzie, zjazdy w rynnach, szaleństwo w rwącej rzece i obowiązkowy relaks w jacuzzi. Lekki posiłek i prawie 4 godziny wodnego szaleństwa. Forinty wydane na pamiątki i słodycze pozostają na Węgrzech a my wracamy do gościnnej Rzepedzi. Później niż zwykle obiadokolacja i Msza Święta. Dziękujemy Ci Panie za ten radosny i szczęśliwy dzień! Artur

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.