Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1303418
  • g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

W niedzielę 14 lipca na Jasnej Górze w Częstochowie odbyła się doroczna Pielgrzymka "Rodziny Radia Maryja". W tym roku hasłem były słowa św. Jana Pawła II: "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi, tej ziemi". Ponad 100 tysięcy pielgrzymów zgromadziło się w duchowej stolicy  Polski, aby modlić się za Ojczyznę. Wśród zgromadzonych byli również nasi parafianie wraz z ks. Bartoszem. Ufamy, że wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, wyjedna wszystkim Polakom i całej umiłowanej Ojczyźnie Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego,  potrzebne do codziennego życia według nauki Jezusa z dzisiejszej ewangelii, abyśmy byli miłosierni. ks. Proboszcz Krzysztof

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.