Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083711
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

Popołudniu 28 sierpnia miłośnicy Radia Maryja i Telewizji Trwam, udali się z księdzem Jackiem do Barda na Pielgrzymkę Rodzin Radia Maryja. O godzinie 17:30 zespół ,,Wolinek" wykonał kilka pięknych utworów, które miały wprowadzić do uczestników do uczestnictwa Mszy św., pod przewodnictwem J.E. ks. bp Ignacego Deca. Do Bardo przylechali nie tylko Pielgrzymi z diecezji Świdnickiej. Byli też księża spoza naszej diecezji, ale też i naszego Państwa. W tym roku była to już 26. pielgrzymka Rodzin Radia Maryja. Przed godziną 18:00 połączyliśmy się z o. Tadeuszem Rydzykiem, który przywitał wszystkich pielgrzymów jak i też podziękował za przybycie. Natomiast ks. bp Ignacy w swojej homilii nawiązał do przymiotów Maryi. Przypomniał nam wszystkim, że jesteśmy kochani przez Naszego Ojca, który jest w niebie. Wszyscy jesteśmy dla Niego ważni. Po zakończonej Eucharystii można było ucałować figurkę Matki Bożej Bardzkiej Strażniczki Wiary. ks. Jacek

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.