Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1059352
 • a.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • baner.jpg2.jpg
 • baner1.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • c1.jpg
 • dzien_papieski_2018.jpg
 • na_strone.jpg
 • rok.jpg
 • rokducha.jpg

W Pierwsza Niedzielę Wielkiego Postu 5 marca 2017 r. kandydaci na Ministrantów zostali włączeni do grona Liturgicznej Służby Ołtarza. Ks. Prałat zwracając się do kandydatów zaznaczył, aby jako ministranci starali się  jeszcze pełniej żyć Msza Świętą  i uczyli się samych siebie składać w ofierze Bogu. Niech wasza służba w naszym kościele parafialnym będzie na chwalę Boga i uświęcenia ludzi W tym również dniu podczas Mszy Świętej dzieci, które uczestniczyły w Eucharystycznym Ruchu Młodych, zostały włączone do drugiego stopnia  tej grupy formacyjnej. Znakiem przynależności są  poświęcone i wręczone przez naszego Ks. Prałata Jerzego  odznaki. Ks. Prałat   w apelu skierowanym do dzieci zaznaczył , aby kochali Jezusa - Przyjaciela, oraz służyli  Mu radośnie i wiernie, by wielką gorliwością oddawali cześć Jezusowi obecnemu  w Eucharystii. Gratulujemy dzieciom  i ich rodzicom. Dzieciom życzymy, aby poprzez służenie przy Bożym Ołtarzu i uczestnictwo w grupie Eucharystycznego Ruchu Młodych jeszcze bardziej zbliżali się do Pana Jezusa, który im  Błogosławi, a przez to zbliżanie niech zawsze  dają żywy przykład Jego obecności w swoich rodzinach i szkole i wśród swoich kolegów i koleżanek. Króluj nam Chryste. Zawsze i wszędzie. ks. Adam

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.