• a.jpg.a.png
  • adwent.jpg
  • b.jpg.b.jpg

Wszystko ma swój czas, i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem... (Koh 3,1). Jest czas na wszystko: czas na pracę i formację, czas na zabawę i wypoczynek. Tak rozumiane życie przynosi radość i spełnienie. Człowiek po wypoczynku może z większym zapałem i ochotą podjąć swoje obowiązki. W ostatni dzień września ministranci wraz z opiekunem, księdzem Marcinem, wyjechali do Cinema 3D w Kłodzku; dzieci młodsze - na film "Pszczółka Maja", starsze - na "Miasto 44". Po krótkim oczekiwaniu na seanse i zakupie popcornu, chłopcy udali się na wybrane filmy. Czas szybko zleciał. Ministranci z uśmiechem na twarzach i pełni wrażeń wychodzili z kina. Dzielili się spostrzeżeniami i zadawali pytania. Już dziś czekają na kolejny wyjazd, który odbędzie się pod koniec października. ks. Marcin.