Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1290277
  • e1.jpg
  • e4.jpg
  • e5.jpg
  • e6.jpg

22 września odbył się Festiwal Młodych w Wambierzycach, jako druga edycja Light for Life. Ok. 2000 mlodych z całej diecezji przybyło aby spędzić tę wrześniową sobotę na wspólnym uwielbieniu, Eucharystii i koncertach. Festiwal rozpoczął się zawiązaniem wspólnoty, po którym był czas na konferencję Ireneusza Trojana z "Rób To, Co Kochasz". Następnie uczestnicy mieli do wyboru warsztaty w czterech strefach: strefie drogowskazów - "Życie to przygoda" - prowadzonej przez prowadzącego Studia Raban TVP i rapera - Michała Bukowskiego PAXa, który dał świadectwo swojego życia;  strefę motywacyjną - "Z marzeniami po D.R.O.D.Z.E" - prowadził Michał Ziomek Miczu, który nagrał album wspólnie z Arkadio pt. NaCZYNIE; strefę wytrwałości - "Padłeś? Powstań!" - poprowadził Andrzej Tokarz - wielokrotny uczestnik i zwycięzca biegu z przeszkodami "Runmagedon" i "Spartan Race". Był także uczestnikiem jednego z najtrudniejszych w Polsce ultramaratonie "Bieg Rzeźnika"; ostatnią że stref była strefa taneczna, której przewodniczyła Wspólnota Magnificat.Po warsztatach młodzi zebrali się na Eucharystii, której przewodniczył Ksiądz Biskup Ignacy Dec. Po Mszy Świętej był czas na posiłek, po którym odbyła się adoracja Najświętszego Sakramentu, prowadzona przez ks. Rafała Masztalerza. Na koniec odbyły się koncerty: zespołu "Exodus 15", Arkadio i Michała Króla. Marysia

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.