Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1251041
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

W sobotę 3 lutego, trzynastoosobowa grupa z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży naszej parafii wraz z Ks.Jackiem uczestniczyła w młodzieżowym karnawale w Szczawnie Zdrój. Przed wspólna zabawą wzięliśmy udział w Eucharystii, gdzie mieliśmy zaszczyt przeczytać Słowo Boże oraz nabożeństwie które odbyło się w duchu Taize. W rytm muzyki wspólnie integrowaliśmy się tańcząc i śpiewając, a przy tym dobrze się bawiąc. Karnawał jak szybko się zaczął tak i szynko się skończył. Był to wspaniały czas i niezapomniane,wspólnie spędzone chwile, które nie tylko zmęczyły nasze nogi , ale nauczyły nas - młodych ludzi że w dzisiejszym świecie można się bawić bez alkoholu. Wojtek

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.