Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083145
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

W piątek 27 października odbył się wyjazd do Głuszycy na wspólną modlitwę w czasie Mszy św. oraz na nabożeństwo po niej, ze śpiewami Kanonów Taize. Celem tego modlitewnego spotkania, było spotkanie młodzieży, aby oddać Panu Chwałę, spotkać się i razem wielbić Boga. Wspólnota z Taizé  to międzynarodowa wspólnota ekumeniczna, założona w 1940 w Taizé, we Francji, przez brata Rogera. Po śmierci brata Rogera, zamordowanego 16 sierpnia 2005, przełożonym Wspólnoty został 51-letni brat Alois – katolik pochodzący z Niemiec. W tym roku Tazie organizowane jest w Bazylei. Europejskie Spotkanie Młodych w Bazylei będzie trwało od czwartku 28 grudnia 2017 do poniedziałku 1 stycznia 2018. Europejskie Spotkania Młodych organizowane są przede wszystkim z myślą o młodych ludziach w wieku od 17 do 35 lat. W ramach wyjątku młodzi ludzie w wieku 16 lat mogą uczestniczyć w spotkaniu. Zachęcamy do udziału w kolejnym spotkaniu modlitewnym w Głuszycy, jak i też w wyjeździe w tym roku do Bazylei. ks. Jacek

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.