Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1185968
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

W czwartek 23 lutego br. ministranci i lektorzy oraz dzieci z Eucharystycznego Ruchu Młodych wraz z ks. Krzysztofem, ks. Adamem i panią Anną, w ramach trwających jeszcze ferii zimowych, wyjechali na wycieczkę do Szklarskiej Poręby. Mimo niewielkiego deszczu, udało się jeszcze skorzystać z warunków zimowych. Najwięcej śniegu było na Białej Dolinie i na Jagodowym Wzgórzu, gdzie nawiedziliśmy słynną już „Chatkę Robaczka”. Ciepła herbata i smaczne ciasto z jagodami zastąpiły pączki z okazji tłustego czwartku. Kolejnym i najważniejszym punktem tego dnia, była Msza Święta w kaplicy Domu Rekolekcyjnego Caritas Diecezji Legnickiej, gdzie modliliśmy się za całą naszą Parafię. Po uczcie duchowej była uczta dla ciała, czyli dobry obiad, i to jeszcze w wyjątkowym towarzystwie Księdza Biskupa Marka Mendyka z Legnicy, który w tym czasie przebywał w Szklarskiej Porębie na wypoczynku. Następnie były sanki. Ale nie te na śnieżnym stoku, tylko na torze saneczkowym w centrum miasta. Nie ważne jakie, ważne że było wiele radości i zabawy. Na koniec oczywiście były jeszcze pamiątki dla bliskich. Czas tak szybko zleciał i trzeba było wracać do domu. Po drodze w Jeleniej Górze był oczywiście przystanek w KFC, to przecież tradycja. Około godz. 19.00 szczęśliwie dojechaliśmy do Słupca. Celem tego wyjazdu było podziękowanie dzieciom i młodzieży za ich zaangażowanie i służbę w naszej Parafii oraz umacnianie wspólnoty z Bogiem i ze sobą. Ks. Krzysztof

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.