Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1185970
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg

Ostatni dzień zimowiska i ostatnia poranna Msza św, podczas której  kapłani i wychowawcy podziękowali Bogu za czas zimowiska w Rabce, za ludzi i bezpieczeństwo. W kazaniu ks. Marcin nawiązał do Ewangelii o Przemienieniu Jezusa, mówiąc: Na górze Tabor Jezus na krótką chwilę ukazał wybranym uczniom swoją chwałę Syna Bożego. Można powiedzieć, że to nie tyle Jezus się przemienił, ile raczej przemienił On spojrzenie swoich uczniów. Celem tego wydarzenia było mocniejsze związanie uczniów z Jezusem, aby słuchali Jego głosu. Po Mszy przyszedł czas na pakowanie bagaży i sprzątanie pokoi. Jeszcze ostatnia fotka przed tablicą ″Betania″, z całą grupą i panią kierownik Domu Rekolekcyjno-Wypoczynkowego w Rabce, i wracamy do Słupca. Czas drogi upłynął szybko, dobre humory towarzyszyły wszystkim, a i postojów na coś dobrego też było  niemało. O godzinie 19.00 przyjechaliśmy pod słupieckie Intermarche. ks. Marcin

Więcej informacji o Obozie w Rabce:

http://swidnica.gosc.pl/doc/3723249.W-zabawie-modlitwa-nie-wadzi

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.