Odwiedza nas 87 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1173843
  • 1.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.1a.jpg
  • a.a.1.1.1.jpg
  • b.b2.jpg
  • b.jpg.b.jpg
  • bbbb.jpg
  • na_strone.jpg
  • rokducha.jpg

Wakacyjna przygoda w Zawoi właśnie się rozpoczęła. Nasza podróż zaczęła się o 8.00 rano na placu Intermarche, kiedy to zapakowaliśmy swoje walizki i wyruszyliśmy w drogę, aby odkryć piękno polskich gór. Cała podróż trwała około 7 godzin, nie obyło się bez śmiechu i  śpiewu podczas jazdy. Pomimo zmęczenia byliśmy we wspaniałym nastroju. Kiedy dotarliśmy do Zawoi mieliśmy czas, aby chwilę odpocząć, odświeżyć się i zakwaterować. W naszych zamiarach nie mogło zabraknąć Boga, dlatego też wakacje rozpoczęliśmy Mszą Świętą. Później udaliśmy się na stołówkę na obiadokolację. Kierownik naszego ośrodka zapoznał nas z zasadami bezpieczeństwa związanymi z korzystaniem z domu wypoczynkowego. Po wykładzie wybraliśmy się na spacer aklimatyzacyjny doliną Mosornego Potoku. Spacer skończyliśmy po około dwóch godzinach. Wróciliśmy do ośrodka, aby wychowawcy poszczególnych grup przedstawili nam zasady panujące na wakacjach i opracować nazwę grupy. Było to udany dzień.  Patrycja Kaszuba

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.