Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1303427
  • g1.jpg
  • g2.jpg
  • g3.jpg
  • g4.jpg

Dziś rozpoczął się 3 dzień naszych wakacji. Zaczęliśmy go od porannej pobudki oraz śniadania. Dzisiaj towarzyszyła nam następna litera "D"ze zdania "RODZINA I JA". O godzinie 9:00 udaliśmy się na Mszę Świętą do pobliskiego kościoła, na której dowiedzieliśmy się jak ważna jest dobroć w życiu każdego z nas. Podczas kazania usłyszeliśmy wiadomość odśw. Jana Pawła II "Wierzę, że im bardziej się kocha, tym więcej się czyni, gdyż miłość, która jest niczym więcej niż uczuciem, nie mógłbym nazwać miłością." Po mszy poszliśmy do szkoły znajdującej się niedaleko naszego ośrodka. Na sali gimnastycznej odbyły się zawody w następujących konkurencjach: sztafety, koszykówka i zbijak. Zabawa była wyśmienita! Każdy z nas czuł się wygrany, ponieważ mógł wykazać się swoimi umiejętnościami. Oczywiście obowiązywały zasady Fair Play! Wszystkie grupy otrzymały w nagrodzie torbę pełną słodyczy, cukierków, czekolad oraz dyplom uznania w zawodach. Po powrocie do domków otrzymaliśmy chwilę na odpoczynek i przygotowanie się na plażowanie. Idąc wielu z nas wstąpiło do pobliskiego sklepu i zaopatrzyło się w koła ratunkowe, pontony i inne dmuchane zabawki. Główną atrakcją na plaży było puszczanie gigantycznych baniek mydlanych. Każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiednie zajęcie, ponieważ nasi wychowawcy zaopatrzyli nas w wiele rzeczy do zabawy. Po paru godzinach plażowania zgłodnieliśmy, więc wróciliśmy do ośrodka na obiadokolację. Wieczorem czekała nas miła niespodzianka jaką był spacer brzegiem morza w stronę Władysławowa, gdzie mogliśmy oglądnąć piękne widoki oraz zrobić zakupy. Późnym wieczorem wróciliśmy do ośrodka. Z powodu ogromnego zmęczenia szybko udaliśmy się na spoczynek i poszliśmy spać. Po godzinie 22:00 zapanowała cisza. Przecież musimy się wyspać, żeby nabrać energii na jutrzejszy dzień! Olivia

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.