Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1083543
 • a.baner.jpg
 • a.pdf.jpg
 • b.jpg.b.jpg
 • b.jpg.jpg
 • b.jpg1.jpg
 • b.jpg1.jpg.2.jpg
 • b.jpgc.jpg
 • baner.jpg
 • baner.jpg.jpg
 • bbbb.jpg
 • biui.jpg
 • bjpg.1jpgb.jpg
 • na_strone.jpg
 • rokducha.jpg

I wreszcie nadszedł wyczekiwany dzień wyjazdu na Wakacje z Bogiem 2018”. Tradycyjnie zebraliśmy się pod Intermarche. Ksiądz Marcin Zawada - nasz kierownik, wychowawcy Beata Szałęga, Sylwia Adaszyńska, Katarzyna Klimek, Marek Przytocki, Artur Wojtyra, nasza pielęgniarka Bożena Wojtyra oraz duchowo wspierający cały obóz ksiądz Marcin Banaczyk przywitali dzieci, poinstruowali o bezpiecznej podróży i po błogosławieństwie księdza proboszcza Krzysztofa Iwaniszyna ruszyliśmy do Władysławowa. W autobusie dzieci zaczęły poznawać się i nawiązywać nowe znajomości. Uczestnicy obozu integrowali się po przez wspólne rozmowy, gry słowne i karciane oraz śpiewy przy gitarze. Cały pobyt wakacyjny poświęcony jest św. Stanisławowi Kostce, o którym dzieci będą mogły się dowiedzieć w przyszłych dniach obozu. Obozowicze poznali również nową piosenkę o świętym Patronie młodzieży. Droga trwała 12 godzin, ale minęła radośnie i z humorem. Dotarliśmy na pyszną obiadokolację. Po kolacji odbyły się rozdzielenie do pokoi, sprawy organizacyjne i szkolenie bezpiecznego pobytu na obozie. Na zakończenie dnia miała miejsce msza święta, w której uczestniczyły zmęczone, ale szczęśliwe dzieci. Przed snem obozowicze mieli okazję jeszcze pospacerować z wychowawcami po promenadzie Władysławowa. Wieczorny spacer pozostawił siły tylko na umycie się i położenie spać. Kasia

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.