Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1271387
  • c1.jpg
  • c3.jpg
  • c4.jpg
  • c5.jpg
  • c6.jpg

Nie odkładajcie na jutro dobra, które możecie uczynić dzisiaj, ponieważ jutro może nie będziecie już mieli więcej czasu ... św. Jan Bosko

DUSZPASTERSTWO PARAFII pw. św. Katarzyny w Nowej Rudzie-Słupcu składa na ręce Pana Burmistrza Tomasza Kilińskiego serdeczne podziękowanie za finansowe wsparcie projektu "Zimowisko w Bieszczadach" udzielone przez Gminę Miejską Nowa Ruda. Dzięki temu wsparciu dzieci i młodzież z naszego miasta mogły czas ferii zimowych 2018 wykorzystać czynnie, poznając naszą piękną Ojczyznę opartą na fundamencie chrześcijaństwa oraz wyjechać za granicę Ojczyzny, na Węgry. Niech Bóg za dobro wszystkich, dzięki którym ten obóz mógł się odbyć swoimi łaskami obdarzy. ks. Proboszcz Krzysztof Iwaniszyn

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.