Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1271395
  • c1.jpg
  • c3.jpg
  • c4.jpg
  • c5.jpg
  • c6.jpg

Dnia 15.11.2017r.  w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowej Rudzie odbył sie XXIII  Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. Z naszej szkoły wzięło udział 8 uczniów. Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:  kategoria IA- II miejsce Błażej Szafran kl.4d, kategoria IB -Wyróżnienie-Amelka Nikodem kl.kl.7ap SP kategoria II (klasy gimnazjalne)-II miejsce Rozalia Kozakowska 3cg GM, wyróżnienie Dariusz Redlicki 2bg GM. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy. Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe i słodkości. Mimo że rywalizacja  wzbudziła  w uczestnikach wiele emocji ,wygranymi byli tak naprawdę wszyscy. Recytacja pięknej poezji religijnej była "ucztą dla ducha" .Praca ,jaką włożyli uczniowie i jej efekt to satysfakcja i radość na chwałę Bożą. Gratulujemy wszystkim uczniom, również tym, którzy zakwalifikowali się do ww. etapu, Są to: Przemysław Schmidt 2bg GM, Paweł Bochenek 4dp SP,Marcel Ignatowski4dp SP, Malwina Pietrasz 4dp SP Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów: p. Sylwii Krenz, p. Kamili Tracz- Motale, p. Annie Mrukowskiej, p. Magdalenie Ignatowskiej i p. Marioli Ligorowskiej oraz rodzicom. Mariola

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.