Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1173941
  • 1.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.1a.jpg
  • a.a.1.1.1.jpg
  • b.b2.jpg
  • b.jpg.b.jpg
  • bbbb.jpg
  • na_strone.jpg
  • rokducha.jpg

"Każdy świętym może być". Pod takim hasłem trwa tegoroczna akcja, która przez katechezy, zadania i konkurs chce przybliżyć dzieciom i młodzieży świętych patronów z chrztu św. Uczniowie przez katechezę, ale też przez wspólną z rodzicami pracę domową szukają informacji o swoich świętych w książkach czy w internecie, poznając ich postacie. Jest to też forma ewangelizacji dzieci i ich rodzin. Już teraz pragniemy pokazać kilka spośród prac, które do tej pory wpłynęły na konkurs, na kolejne oczekujemy do 20 listopada. Zachęcamy wszystkich, by listopadowy czas był okazją do przybliżenia sobie swoich świętych patronów, którzy w pielgrzymce do Nieba nas wyprzedzili, a są pomocą i natchnieniem dla nas – jeszcze pielgrzymów. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.