Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1173841
  • 1.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.1a.jpg
  • a.a.1.1.1.jpg
  • b.b2.jpg
  • b.jpg.b.jpg
  • bbbb.jpg
  • na_strone.jpg
  • rokducha.jpg

Listopad to czas refleksji nad życiem i umieraniem. W tym czasie oczy naszej duszy kierujemy ku wieczności i przypominamy sobie, że na ziemi jesteśmy pielgrzymami, a naszym celem jest niebo i świętość. Zwyczajem ostatnich lat w naszej szkole z okazji wspomnienia Wszystkich Świętych dzieci i młodzież uczestniczą w różnych akcjach, takich jak okazjonalne katechezy o świętych, konkurs plastyczny "Każdy świętym może być" i "Plejada Świętych – Wielkie Imieniny 2017", które mają przybliżyć młodym ludziom ich patronów z chrztu św.

W dniu 9 listopada o godz. 12.45 w bibliotece odbędzie się I etap konkursu "Plejada Świętych – Wielkie Imieniny 2017". Dzieci przebrane za świętych, z ich atrybutami i wyuczonymi rolami, będą walczyły o dostanie się do II etapu – Konkursu Diecezjalnego w Ząbkowicach Śląskich, w którym naszą szkołę będą reprezentować trzej uczniowie.

Do konkursu zgłosili się: Wiktoria Krzemińska IIA, Klaudia Maroszek IVB, Klaudia Sójka VIB, Karolina Kulba VIB, Oliwia Guzik VIC, Maria Leśniak VIC, Agnieszka KaszubaVIC, Paulina Cisek IIDG, Karolina Śmietanka IIDG, Jan Toporowski IICG, Maria Janas IICG

Dziękujemy i trzymamy kciuki. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.