Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1173851
  • 1.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.1a.jpg
  • a.a.1.1.1.jpg
  • b.b2.jpg
  • b.jpg.b.jpg
  • bbbb.jpg
  • na_strone.jpg
  • rokducha.jpg

17 października o godzinie 8.00 odbył się finał konkursu wiedzy o życiu i świętości Jana Pawła II. Do konkursu przystąpili uczniowie z klas od 5 szkoły podstawowej do 3 gimnazjum. Etap drugi był trudniejszy, bo dotyczył już drobnych ciekawostek z życia papieża. Przykładowe pytania: "W jaki sposób ks. Karol organizował wakacyjny wypoczynek dla młodzieży? Które z zamieszczonych zdjęć przedstawia brata Karola Wojtyły?". Do konkursu zgłosiło się 25 uczniów. Po modlitwie o wstawiennictwo św. Jana Pawła uczniowie dostali testy i po krótkim omówieniu przebiegu konkursu przystąpili do pisania. Czas na rozwiązanie testów wynosił 45  minut. Największą wiedzą o życiu i świętości Jana Pawła II wykazali się:

I miejsce – Julia Legieć z kl. 7s (39 pkt.)

II miejsce – ex aequo : Laura Kawka z kl. 6a (37 pkt.) oraz Amelia Druciak z kl. 6a (36 pkt.)

III miejsce – ex aequo: Zofia Lis z kl. 6a (35 pkt.), Jakub Gołek z kl. 7s (35 pkt.) i Amelia Nikodem z kl. 7a (34 pkt.)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za poświęcony czas i życzymy dalszych sukcesów. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.