• aorszak_baner1.jpg
  • apkolednicy_misyjni.jpg

Zakończył się I etap konkursu wiedzy o życiu i świętości Jana Pawła II. W tym roku hasło Papieskiego Dnia "Idźmy naprzód z nadzieją" przyświecało nam podczas  przeprowadzonych przed konkursem okolicznościowych katechez i później – już w trakcie pierwszego etapu konkursowych zmagań. Etap drugi będzie przeżywany również pod hasłem: "Idźmy naprzód z nadzieją" i zostanie rozstrzygnięty we wtorek o godz. 8.00 w sali 207. Wszystkim, którzy wzięli udział w I etapie konkursu, poświęcili czas na przypomnienie wiadomości o św. Papieżu, bardzo dziękujemy, a do II etapu zapraszamy:

z kl. 3c/g: Roberta Bekalskiego, Wiktorię Szponder, Karolinę Zając,

z kl. 5b: Martę Kubas,

z kl. 5c: Agatę Trojanowską, Kacpra Młodziejewskiego, Oliwię Białkowską, Natalię Sołtys,

z kl. 6a: Mikołaja Ćwiąkałę, Amelię Druciak, Laurę Kawkę, Jakuba Stygę, Zofię Lis,

z kl. 7a: Amelię Nikodem,

z kl. 7b: Zuzannę Boroń,Aleksandrę Bućko,Maję Bilarczyk,

z kl. 7s: Maję Dobrowolską, Jakuba Gołka, Dawida Krzysztofiaka, Julię Legeć, Artura Nedowoza Mikołaja Norka, Nikolę Prokopczak, Natalię Przybył, Macieja Rypińskiego.

Gratulujemy I etapu i wielkiej wiedzy na temat  św. Jana Pawła II i zapraszamy do drugiego etapu konkursu. ks. Marcin