Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1251094
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

"A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre". Pod takim hasłem odbył się tegoroczny konkurs "Mój Pupil". Konkurs zorganizowany został z okazji wspomnienia św. Franciszka, które miało miejsce 4 października. Dzieci z okazji wspomnienia i katechez okolicznościowych wykonały podobizny swoich pupili. Konkurs trwał do 10 października i niebawem zostaną podane jego wyniki. Niech św. Franiszek, patron ekologów, zachęca nas do dbania o świat, który nie jest tylko nasz, bo po nas przyjdą też inni. Niech obdarzony rozumem człowiek, który jest panem i jemu to wszystko służy, umie mądrze ze świata korzystać. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.