Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1173935
  • 1.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.1a.jpg
  • a.a.1.1.1.jpg
  • b.b2.jpg
  • b.jpg.b.jpg
  • bbbb.jpg
  • na_strone.jpg
  • rokducha.jpg

"A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre". Pod takim hasłem odbył się tegoroczny konkurs "Mój Pupil". Konkurs zorganizowany został z okazji wspomnienia św. Franciszka, które miało miejsce 4 października. Dzieci z okazji wspomnienia i katechez okolicznościowych wykonały podobizny swoich pupili. Konkurs trwał do 10 października i niebawem zostaną podane jego wyniki. Niech św. Franiszek, patron ekologów, zachęca nas do dbania o świat, który nie jest tylko nasz, bo po nas przyjdą też inni. Niech obdarzony rozumem człowiek, który jest panem i jemu to wszystko służy, umie mądrze ze świata korzystać. ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.