Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1240885
  • 1.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.0.jpg
  • a.0.1.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • rokducha.jpg
  • twoj_jezu3.jpg

Zwyczajem ostatnich lat dzieci z klas "0" i od 1 do 3 uczciły św. Jana Pawła II poprzez udział w Konkursie Plastycznym. Czas katechez, ale też i czas poświęcony w domu, pomógł zgłębić nauczanie Jana Pawła II poprzez książkę, film i rozmowy, aby później swoją wiedzę o Papieżu Polaku zaprezentować w konkursie plastycznym. Konkurs przedstawia Jana Pawła II zmierzającego z nadzieją po świecie. Wszystko, co czynił Papież, pełne było Bożej nadziei. Tegoroczny konkurs: "Idźmy naprzód z nadzieją" chce przypomnieć, jak ważna jest nadzieja i jak trzeba, by jej nigdy nie zabrakło. Postać świętych ma w tym pomóc.  18 października Dobiegł końca konkurs plastyczny pt. "Idźmy naprzód z nadzieją". Na konkurs wpłynęło wiele wykonanych przez dzieci prac, które pokazują, że dzieci – w większości urodzone po śmierci Jana Pawła II – musiały czy to przez katechezę, czy to przez rozmowy, włożyć niemało wysiłku, by wykonać prace pokazujące tak realnie życie Jana Pawła II. Wszystkim gratulujemy, a niektóre konkursowe prace prezentujemy.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce –  Magdalena Biernat kl. Ib, Adam Biela kl .IVc

II miejsce – Milena Kuczaik kl. IIIb, Paweł Walotek kl. IIId i Zuzanna Dziedzina kl. IIIa,

III miejsce – Marika Jędrzejewska kl. IIIc, Paweł Janczak

Serdecznie gratulujemy! ks. Marcin

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.