Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Odsłon artykułów:
1251098
  • 1.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • a.1.aaa.jpg
  • a.a.a.a.a.a.a.a.a.a.jpg
  • rokducha.jpg

Jak paciorki różańca przesuwają się chwile, nasze smutki, radości i blaski. A ty Bogu je zanieś, połączone w różaniec, Święta Panno Maryjo, pełna łaski! W miesiącu październiku w sposób szczególny kłaniamy się Maryi, która podczas objawienia się Justynce i Basi w Gietrzwałdzie skierowała słowa orędzia: Odmawiajcie gorliwie różaniec. Codzienna modlitwa na  małych paciorkach o zdrowie, pokój, dobro czy w  intencjach, które nosimy w sercach  jest w naszym życiu bardzo ważna, a różaniec czy to biały, kolorowy, czy drewniany to tak jak nasz dowód osobisty- zawsze z nami. Podczas sobotniej mszy św. ks. Prałat Jerzy Czernal dokonał poświęcenia różańców, które przyniosły ze sobą dzieci przygotowujące się do Sakramentu Pierwszej Komunii Św. Pobłogosławił również ten czas przygotowania do tak ważnego wydarzenia w  życiu dzieci i ich rodziców. Niech odtąd modlitwa różańcowa towarzyszy już zawsze. Nie zawiedźmy Matki Bożej, rozważajmy tajemnice różańca, modląc się za mamę, tatę, za rodzinę, umocnienie w wierze. Agnieszka Kruk

Copyright Rzymskokatolicka Parafia p.w. św. Katarzyny Aleksnadryjskiej Nowa Ruda Słupiec © - misiak4@gmail.com 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.